Ужгород після НС: городян просять перевірити, чи відімкнені газові прилади і відкривають "гарячу лінію" 15-67
Додано 30.08.2011
Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій учора, 29 серпня, створила штаб з ліквідації наслідків НС в Ужгороді. Як відомо, через понеділкову газову аварію Ужгород досі відключений від газопостачання й зараз йдеться про обставини його відновлення і, звісно, передовсім про безпеку міста. Всім городянам, підприємствам і установам міста слід відключити газові прилади. Газопостачання у місті буде відновлюватись поетапно, ці роботи почнуться в найближчі дні – таке зобов’язання взяв на себе "Закарпатгаз". Ужгородців просять поставитися до ситуації з розумінням та чекати на повідомлення про терміни включення. Як зазначають у штабі з посиланням на попередню інформацію "Закарпатгазу", вмикатимуть постачання побудинково, після відповідного обходу кожного помешкання. Міські структури (комунальні підприємства, ЖРЕРи) братимуть участь в оповіщенні стосовно вимог дотримання безпеки. Міський штаб з ліквідації наслідків НС працюватиме цілодобово, "гарячою лінією" є номер міської аварійно-диспетчерської служби – 15-67.
Тим часом, як зазначив міський голова Віктор Погорєлов, він дав вказівку відповідним службам зробити все, аби до кінця дня в Ужгороді було повністю відновлене електропостачання, яке було зупинене в прилеглому до аварії районі (в радіусі 200 метрів від місця події) - інформує міська прес-служба.