До відома суб’єктів підприємницької діяльності
Додано 06.09.2011
Головне управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв'язків та туризму повідомляє.
Із 5 по 7 вересня 2011 р. в ДП "Український дім" під патронатом Торгово-промислової палати РФ та за підтримки Державної Думи РФ, МЗС Росії, Міністерства промисловості і торгівлі РФ, Мінекономрозвитку РФ, галузевих міністерств та відомств Росії вперше відбудеться Російсько-Українська промислова виставка "Ехро-Russia Ukraine 2011".
Головна мета виставки - сприяння розширенню торгово-економічних відносин і встановлення ділових зв'язків між підприємствами України та Росії.
В експозиції будуть представлені інвестиційні проекти, нові розробки в енергетиці та нафтогазовій промисловості, машинобудівній та автомобільній промисловості, металургії, медицині та фармацевтиці, атомній енергетиці, телекомунікації і зв'язку, освіті, будівництві, агропромисловому комплексі та у інших галузях промисловості.
Під час промислової виставки пройде ряд ділових заходів:
- тематичні круглі столи;
- семінари, конференції за участю політиків, бізнесменів, вчених і експертів двох сторін.
Основним заходом є конференція "Росія і Україна: Новий етап відношень. Перспективи міжрегіонального та інноваційного співробітництва".
У рамках виставки "Ехро-Russia Ukraine 2011" відбудеться захід по лінії святкування 20-річчя ювілею СНД, оголошеного в Україні "Роком освіти і інформаційного суспільства" та у Росії "Року космонавтики".

Контактна особа: менеджер проекту Рибас Павло Володимирович; тел./факс: (044) 278-84-90; моб.: (067) 408-92-93.