|
На сьогоднішні прес-конференції Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов проінформував журналістів, що має намір зробити ще більш жорсткою систему контролю за розриттями, які в місті роблять різні служби з метою прокладання, заміни чи ремонту мереж (водогінно-каналізаційних, газових, електричних, зв’язку). Як уже повідомлялося раніше, щодня в Ужгороді тривають планові чи аварійні роботи на комунікаціях усереднено в 3-4 точках міста, й окрім відновлення дорожнього покриття та зелених зон, пошкоджених розриттями, ідеться і про безпеку під час робіт.Міський голова розповів, що аварійні ордери, за якими відбуваються розриття, міська влада контролює значно ретельніше, ніж це було раніше – до прикладу, за вказівкою мера муніципальна поліція веде спеціальний реєстр і зобов’язана відстежувати й виконання відновлювальних робіт. "Система контролю є, але, як показує практика, ці зусилля не завжди дають результат", - зізнався мер.
Він розповів, що мав з цього приводу розмову з керівником Управління Держгіпромнагляду у Закарпатській області Михайлом Савариним, який порадив змінити систему, адже вона не спрацьовує так, як треба. Віктор Погорєлов розповів, що погодився із зауваженнями досвідченого фахівця. "Ми будемо готувати кілька змін до рішень сесії і виконкому, аби запровадити підходи, які б забезпечили при аварійному розритті присутність всіх служб на місці. Бо оте "Ваня прийшов – Ваня пішов" – це неправильно. Буде дуже жорсткий контроль", - зазначив міський голова. Нагадавши, що відповідальність, і за безпеку в тому числі, усе ж, несе та організація, яка виконує роботи і саме вона має забезпечити нормальні дії всіх служб на місці. "Ми не можемо контролювати всі служби, які є в місті, тим паче, що вони нам не підпорядковані. Але бачимо, що є проблема і в найближчий час її вирішимо", - сказав Віктор Погорєлов.
"До мене щодня підходять з двома-трьома ордерами на аварійні розриття і, хоча цим займаються мої заступники, я сам особисто спілкуюся, дізнаюся, вникаю в деталі, з'ясовую наявність всіх печаток і підписів, жорстко ставлю вимоги про терміни відновлення після тих розкопок…", - розповів мер. Віктор Погорєлов акцентував: "Вважаю, що підходи до контролю за розриттями в місті мають бути іншими".
У цьому контексті на прес-конференції йшлося і про вулицю Перемоги - після самовільного розриття (велися роботи на газових мережах) не відновлений неабиякий відтинок дороги. Проблему місто має через безвідповідальні дії газовиків - дозволу на розриття міська влада не давала, а "Закарпатгаз" наразі не реагує на вимогу мерії відновити дорожнє покриття, й нині цією справою займається прокуратура, - інформує прес-служба міської ради.
|
|