Міський голова

АНДРІЇВ Богдан Євстафійович

міський голова

 

Народився 12 серпня 1969 року в с.Конюхів  Стрийського району Львівської області.

            У 1986 році закінчив Дулібську середню школу. Трудову діяльність розпочав у 1986 році на посаді молодшого медпрацівника Стрийської районної лікарні. У листопаді 1987 року був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил СРСР, звільнився восени 1989 року.

З грудня 1989 року навчався в Одеському технологічному інституті харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова на механічному факультеті, який закінчив у 1995 році за спеціальністю «машини та апарати харчових виробництв», інженер-механік. У 2004 році закінчив Київський університет права і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство” та здобув кваліфікацію юрист.

            З  липня 1995 року  працював у Закарпатському центрі сертифікатних аукціонів на посадах провідного спеціаліста та  начальника відділу.

            У листопаді  1996 року прийнятий на державну службу в Карпатську регіональну митницю. Працював на посадах старшого інспектора, головного інспектора, начальника відділу відділення по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил. Звільнився з митних органів у 2004 році за власним бажанням.

            З 2004 року до обрання секретарем ради займався підприємницькою діяльністю.

            Депутат Ужгородської міської ради V та VI скликань.

            20 листопада 2014 року обраний секретарем міської ради.

            26 листопада 2015 року обраний Ужгородським міським головою.

Одружений. Має  двох дітей.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПОВНОВАЖЕННЯ

міського голови

Очолює міську раду та її виконавчий комітет, здійснює керівництво їх діяльністю, несе відповідальність за виконання завдань, покладених на орган місцевого самоврядування.

Виконує повноваження, зазначені в статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, забезпечує виконання  рішень міської ради та її виконавчого комітету.

            Забезпечує підготовку та виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, реалізацію державної бюджетної політики в місті,   державних,  цільових програм з інших питань місцевого самоврядування. У межах затвердженого радою бюджету виступає розпорядником коштів, використовуючи їх за цільовим призначенням. Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності у виконавчих органах  ради. Контролює стан мобілізаційної підготовки та рівень мобілізаційної готовності виконавчих органів міської ради.

            Представляє міську громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності,  а також у міжнародних відносинах з питань міжнародного співробітництва.

            Призначає на посади та звільняє з посад керівників структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста.

            Утворює при необхідності консультативні, дорадчі   комісії, робочі групи та інші органи, визначає їх завдання, функції та персональний склад.

            Видає розпорядження, доручення та інші акти, віднесені до компетенції ради та виконкому.

            Підписує рішення ради та її виконавчого комітету, протоколи сесій та засідань виконкому.

            Оголошує у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, епідемій, пожеж  надзвичайну ситуацію у місті, здійснює передбачені законодавством заходи, пов’язані з підтриманням громадського порядку, рятуванням життя людей, захистом їх здоров’я, збереженням матеріальних цінностей.

Спрямовує та контролює діяльність міської ради, її виконавчих органів,   усіх підприємств, установ, організацій, засобів масової інформації, що належать до комунальної власності міста.

  Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавчої та виконавчої влади.

Координує роботу:

фінансового управління;

відділу оборонної та мобілізаційної роботи;

відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому;

патронатної служби.

Забезпечує взаємодію міської ради та її виконавчого комітету з:

Державною фінансовою інспекцією у Закарпатській області;

Державною податковою інспекцією у м.Ужгороді ДФС України;

управлінням Державної казначейської служби в м.Ужгороді;

банківськими установами;

прикордонною службою;

митною службою;

міськвійськкоматом;

телерадіокомпаніями;

редакцією газети “Ужгород”.

Очолює комісії (ради, комітети), утворені виконавчим комітетом міської ради та за власною ініціативою за напрямами роботи, визначеними  цим розпорядженням.

№ кабінету

305

Телефон приймальні міського голови

61-70-71

Графік прийому громадян

Перший понеділок місяця.

 

ПРИМІТКА: Запис на прийом здійснюється у день прийому з 9.00 до 10.00. Прийом громадян проводиться у кабінеті 105 (перший поверх приміщення   міської ради пл. Поштова,3) з 10.00 до 13.00.

Графік прийому

керівників підприємств, установ, організацій та об’єднань громадян

Вівторок — 10.00-13.00                           

каб. 305 — керівники підприємств, установ та організацій.

Четвер — 14.00-17.00                          

каб. 305 — керівники об’єднань громадян, політичних партій і рухів, релігійних конфесій, творчих спілок, фондів і т.д.

Е-mail

umr@rada-uzhgorod.gov.ua 

mer@rada-uzhgorod.gov.ua


Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс