Доба на розрахунок
Додано 25.11.2010
Термін, виданий підприємствам, котрі винні за оренду комунального майна, збігає сьогодні

Тиждень тому Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов провів нараду з представниками підприємств, котрі винні міському бюджету за оренду комунального майна. Станом на 18 листопада ця сума становила близько 3 мільйонів 150 тисяч гривень. Сьогодні, 25 листопада, збігає контрольний термін, призначений для добровільного розрахунку. Місту усе ще винні майже півтора мільйони гривень.

В Ужгороді перекриють транспортний міст
Додано 25.11.2010
У суботу, 27 листопада з 9.00 через необхідність обрізати аварійнонебезпечні тополі, які ростуть уздовж проїжджої частини, в Ужгороді перекриють проїзд транспортним мостом від пл. Богдана Хмельницького до Дружби народів.

Співпраця зі словацькою громадою триватиме
Додано 25.11.2010
У четвер Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов зустрівся з Генеральним консулом Словаччини в Ужгороді Маріаном Сладачеком. Ішлося про потреби словацької меншини Ужгорода. Міський голова запевнив – будуть дотримані усі домовленості, які є з представниками крани-сусідки, спрямовані на розвиток словацької громади в Ужгороді і партнерські зв’язки між містом і Словаччиною.

Віктор Погорєлов: "Якщо діти не потрібні своїм батькам, їх захистить місто"
Додано 25.11.2010
Горе-батьків відтепер позбавлятиме опіки відновлена комісія з захисту прав неповнолітніх, перше засідання якої відбулося цього тижня в міськвиконкомі. Членам комісії довелося заслухати більше десятка справ щодо неналежного виховання й догляду дітей та розглядати заяви про позбавлення батьківських прав. Деякі історії вражали…

В Ужгороді знову діятиме «надзвичайна» комісія
Додано 25.11.2010
Цього четверга в Ужгородській міській раді відбулося перше засідання відновленої Комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мета її діяльності – убезпечити життя і здоров’я ужгородців, не лише реагувати на екстрені випадки в місті, але й попереджувати техногенні аварії, епідемії та надзвичайні ситуації.