178 позовів до суду на боржників спрямувала Ужгородська міська влада
Додано 30.11.2010
Збіг термін ультиматуму, висловленого Ужгородським міським головою Віктором Погорєловим та Департаментом майна Ужгородської міської ради до підприємств, котрі боргують за оренду комунального майна. Нагадаємо, вони мали розрахуватися до 25 листопада, станом на 18 листопада орендарі були винні на загал близько 3 мільйонів 150 тисяч гривень.

Сергій Бубка допоможе з ужгородським «Авангардом»?
Додано 30.11.2010
Ужгородський стадіон «Авангард», котрий перебуває на етапі включення до переліку тренувальних баз з підготовки до Євро-2012, зараз отримав предметні шанси на нове життя. Про перспективи розвитку спортивного комплексу йшлося на зустрічі президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки з Ужгородським міським головою Віктором Погорєловим цього вівторка.

На розрахунок – два тижні або місяць
Додано 30.11.2010
Ужгородській міський голова Віктор Погорєлов скликав керівників підприємств, які боргують ужгородцям, передовсім - зарплату. Ужгород потерпає від боргів – про 3,5 млн. йшлося на нараді з питань погашення заборгованості із заробітної плати, платежів до пенсійного фонду, інших місцевих податків і зборів, які формують міський бюджет.

Погорєлов: «Час «на розкачку» минув, треба працювати»
Додано 30.11.2010
«Велика нарада» в міськраді була діловою і навіть жорсткою
Графік подачі води у район вул. Академіка Корольова буде подовжено з нового року. На понеділковій нараді у міськвиконкомі за участі керівників усіх управлінь і відділів міської влади прийняли ще декілька рішень, важливих для життя міста.

Ужгород готується до новорічно-різдвяних свят
Додано 30.11.2010
Поруч із вирішенням нагальних побутових проблем Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов на великій нараді у міськраді наголосив на підготовці до свят. Вказівок – низка…