У п'ятницю Ужгород дасть офіційний старт новорічно-різдвяним святам
Додано 16.12.2010
17 грудня о 13.30 на Театральній площі урочисто запалять вогні новорічної ялинки.
Першу ялинку в Україні відкриє міський голова найзахіднішого обласного центру Віктор Погорєлов. На цей момент біля новорічного символу зберуться учасники традиційних акції Миколайчиків та Параду Миколаїв, - повідомляють у прес-службі ужгородського міського голови.
Як інформує ініціативна група, котра готує зустріч Посланця Святого Миколая в Ужгороді, 17 грудня о 14.00 на Театральній площі відбудеться безпрецедентна подія - відкриття скульптури Ужгородського Миколайчика.

Мега-ковзанку відкриють у суботу зранку
Додано 16.12.2010

Найбільшу на Закарпатті ковзанку відкриють у суботу, 18 грудня, о 10-ій.

Це відбудеться в Ужгороді на стадіоні "Авангард" за особистої участі ужгородського міського голови Віктора Погорєлова.

У подарунок усім ужгородцям та гостям міста першого дня ковзанка діятиме безкоштовно.

Прес-служба ужгородської міської ради нагадує – площа льоду, підготованого для ковзанярів, становить близько 1300 квадратних метрів.

Напередодні Дня Святого Миколая в Ужгороді відкриють мега-ковзанку
Площа льоду – близько 1300 метрів
Велику ковзанку вже майже тиждень готують до відкриття на стадіоні "Авангард". Обіцяють: цей лід стане не тільки першим в краї, але буде й найбільшим, а також – найякіснішим та тривалим.
Майданчик належно підготували, а воду, вже охолоджену майже до нуля градусів, поступово заливали шарами, для того, аби міцний рівний лід довго радував усіх охочих по-зимовому відпочити.

Найбільше штрафів – за порушення правил благоустрою та недозволену торгівлю
Додано 16.12.2010
Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ужгородської міської ради, де розглянули 44 протоколи, щодо яких мали вирішити – штрафувати або лише попередити порушників.