Проект рішення ІІІ сесії міськради VI скликання
м.Ужгород

Про встановлення
місцевих податків і зборів

Відповідно до положень розділу ХІІ Податкового кодексу України, керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
міська рада ВИРІШИЛА :

1.Встановити на території м.Ужгорода наступні податки і збори:
- єдиний податок;
- збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;
- збір за місця для паркування транспортних засобів;
- туристичний збір.
2. Затвердити положення про ставки і механізм справляння окремих місцевих податків і зборів згідно з додатками 1, 2, 3 до рішення.
3. Департаменту міського господарства подати на затвердження міської ради перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів із зазначенням їх місцезнаходження, загальної площі, технічного облаштування, кількості місць для паркування транспортних засобів.
4. Встановити, що до внесення змін до розділу XIV Податкового кодексу України в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва, на території міста діють ставки єдиного податку, встановлені рішенням ІV сесії міськради V скликання від 28.12.06 № 172 від «Про ставки єдиного податку» із змінами і доповненнями.
5. Вважати такими, що втратили чинність:
- рішення IV сесії Ужгородської міської ради народних депутатів XXII скликання від 27.02.95р «Про місцеві податки і збори», із змінами і доповненнями;
- рішення XXXVIII сесії міськради IV скликання від 24.12.04 № 470 «Про вартість торгових патентів».
6. Рішення набуває чинності з 01 січня 2011 року.
7. Рішення опублікувати в газеті «Ужгород».
8. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансів, оподаткування (Німчук С.М. )

В.В.Погорелов

Прибирання снігу та слизькі тротуари
Додано 17.12.2010
Це передовсім цікавило ужгородського міського голову під час традиційного п’ятничного об’їзду міста
«Я очікував гіршого», - зізнався міський голова Віктор Погорєлов, інспектуючи Ужгород разом з представниками служб, які забезпечують життєдіяльність міста. Виявилося, що прибирання від снігу і льоду, принаймні на ключових вулицях, відбувається належно.

Ужгород зустрів Посланця Святого Миколая – Ужгородського Миколайчика
Додано 17.12.2010
В обласному центрі Закарпаття, де в п’ятницю, 17 грудня, запалили вогні на першій в Україні новорічній ялинці, відкрили й офіційне представництво Святого Миколая.
На перилах на Театральній площі близь пішохідного мосту, де розміщена Резиденція Посланця святого Миколая, назавжди оселився Ужгородський Миколайчик.
Відкривали пам’ятник Михайло Качур, один з ініціаторів проекту та керівник його виконання, спільно з ужгородським міським головою. Шапочку, яка приховувала скульптуру Ужгородського Миколайчика, зняв особисто Віктор Погорєлов. Відтак мер запросив одного з учасників акції Миколайчиків вкинути першого листа до особливої поштової скриньки – Домівки Посланця. Усім присутнім на святі повідомили, що скульптурка має чарівні здібності – для здійснення мрії варто, загадавши бажання, потерти мішечок Ужгородського Миколайчика.