ЗВІТ відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради за 2010 рік
Додано 31.12.2010
І. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВА РОБОТА

Відділ ведення Державного реєстру виборців створений у 2007 році у відповідності до ч.6 ст.33, ч.5 ст.34 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, ч.4 ст.54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26.06.07р. №868, від 18.07.07р. №943, згідно рішень ІІІ сесії V скликання Ужгородської міської ради від 30.05.06р. №13, IV сесії V скликання Ужгородської міської ради від 16.08.07р. №429 і є структурним підрозділом виконкому Ужгородської міської ради . Рішенням ІV сесії V скликання Ужгородської міської ради від 16.08.07р. №429 затверджено Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради.
Відділ ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради є самостійним структурним підрозділом міської ради, утворений радою, є підзвітним і підконтрольним раді, у своїй діяльності підпорядкований виконавчому комітету, міському голові, працює під безпосереднім керівництвом керуючого справами виконкому, діє у відповідності з Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради.

Любі ужгородці!
Додано 31.12.2010
Новий рік – це свято, якого ми всі очікуємо! І нехай у році, що минає, залишиться усе, з чим ми готові попрощатися, а всі надії – справдяться!

Я щиро бажаю, аби здійснилися ваші заповітні мрії і з’явилися нові.

Міцного вам здоров’я, творчого натхнення, успіху і - світла в душі!

Нехай новий рік та Різдво принесуть Вам тільки добро,благополуччя, родинне тепло, щирих друзів,
шану і підтримку рідних і близьких!

Бажаю вам багато яскравих щасливих подій у прийдешньому році! Любові вам і Божої Благодаті!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Ужгородський міський голова Віктор Погорелов