Ужгород долучається до національної кампанії «Зробимо Україну чистою!» («Let’s do it Ukraine!»)
Додано 25.02.2011
ПРЕС-РЕЛІЗ

Кампанія успішно проводиться в багатьох країнах Європи, заохочуючи понад мільйон волонтерів виходити в один і той самий день на вулиці, щоб зробити чистішими парки, вулиці та околиці своїх міст. У 2011 році до акції долучається і Ужгород - 16 квітня водночас з мешканцями інших міст держави і континенту жителі найзахіднішого обласного центру України вийдуть з осель, аби зробити своє місто чистішим.

Понад 20% ужгородців все ще не мають угод на вивіз сміття
Додано 25.02.2011
Під час цього тижневого об’їзду Віктор Погорєлов перевіряв прибирання міста від снігу та твердих побутових відходів
Об’їзд Ужгорода міським головою Віктором Погорєловим, в якому традиційно взяли участь комунальники, керівники міських служб, що відповідають за благоустрій міста, а також журналісти, був спрямований на перевірку якості прибирання снігу та твердих побутових відходів.