На прийом до мера прийшло сімдесят ужгородців
Додано 08.02.2011
Серед проблем лідирують негаразди, залишені в "спадщину" новій міській владі – зокрема, розбиті дороги, діряві дахи та холодні батареї
Житлово-комунальне господарство в Ужгороді, як і в більшості міст держави, перебуває в плачевному стані – знову довів прийом мешканців обласного центру міським головою. Як не прикро, за короткий термін з цієї ситуації аж ніяк не вибратися, - визнає Віктор Погорєлов. У місті чимало "больових точок" – від жахливого стану доріг, у тому числі внутрішньоквартальних, і до негараздів з часом просто-таки аварійними багатоквартирними будинками

Віктор Погорєлов: "Ужгородська міська влада знищує корупційні схеми, а аж ніяк не "відновлює" їх!"
Додано 08.02.2011
Міський голова пояснює: учасники тендеру погано підготувалися до конкурсу на закупівлі харчів для ужгородських шкіл.
"Нещодавно в деяких ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що нібито в ужгородських школах не буде хліба, або ж він буде суттєво дорожчим - через те, що тендерні закупівлі відбулися нібито "нечесно". Це - необ’єктивно викладена інформація!", - заявляє Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, коментуючи інформацію, розповсюджену деякими ЗМІ щодо нібито "корупційного" тендеру із закупівель харчів для навчальних закладів.

Шановні Ужгородці
Додано 08.02.2011
З 1 січня 2011 року розпочалася кампанія декларування громадянами свого майна та доходів отриманих протягом 2010 року.
Декларування доходів фізичних осіб пов’язане з виконанням платниками податку вимог Закону України "Про податок із доходів фізичних осіб" № 889, згідно з положенням якого всі громадяни, котрі одержували в 2010 році доходи, з яких не було утримано податок, зобов'язані подати до 1 травня поточного року декларацію про доходи. Пам’ятайте, що від цього значною мірою залежить стан наповнення міського бюджету, а відтак і соціально-економічний розвиток Ужгорода, добробут наших краян.
Звертаюся до вас із проханням виконати свій конституційний обов’язок перед державою.

З повагою,
міський голова Віктор Погорелов