Роми ужгородської околиці живуть просто на дамбі
Додано 26.03.2011
Не лише найбрудніше, але й одне з найбільш проблемних в Ужгороді місць відвідав міський голова Віктор Погорєлов під час традиційного п’ятничного об’їзду. Роми з вулиць Гранітної і Прикордонної живуть не лише впритул до дамби, котра покликана убезпечувати місто від паводків – дехто поселився на самій захисній споруді. Тим часом район ромської самовільної забудови потопає в смітті.
"Зараз ми перебуваємо близь дамби, котра захищає від повеней район Радванки - район, де близько 2 з половиною тисячі будинків. У 2004-2005 роках ми підсипали цю дамбу, аби вона була надійною. Утім, ви бачите, що тут відбувається зараз – тут самовільно оселилися кількадесят родин, ніхто цим не переймався, до цього району ні в кого не доходили руки. Роми звели собі хати навіть просто на дамбі, підкопуючи її. З неї ж беруть ґрунт, глину для саману. І в разі великої повені вода розмиє як дамбу, так і ці будинки, піде на Радванку і завдасть збитків, які ми навіть уявити не можемо. Це проблема, і тут слід вживати серйозних заходів", - каже Віктор Погорєлов, інформуючи, що місцевих ромів – а з них більшість приїжджих - незабаром будуть обліковувати.

Нові ясени, декоративні сливи та сакури ростимуть в серці міста
Додано 26.03.2011
На вулиці Волошина, а також на Театральній площі сьогодні зранку міська влада висадила дерева – усього 35 саджанців. Працювали командно - депутати міськради, керівники управлінь і відділів мерії, заступники мера та міський голова Віктор Погорєлов. Лопату до рук з бездоганним манікюром узяла й Даніелла Геворкян – керуюча справами виконкому. А перший заступник міського голови Віктор Трикур посадив трійко дерев, пожартувавши, що саме так пасує до його прізвища. Садити дерева міській владі допомагала й Міс Ужгород–2011 Юлія Пигіна. Трудилися злагоджено і, як засвідчив темп роботи, – вельми професійно, адже упоралися за 20 хвилин!
Нагадуємо, по-новому озеленювали центр через те, що кілька тижнів тому довелося прибрати катальпи, уражені шкідником – аби напасть не поширилася на інші дерева в місті, зокрема, й на липову алею.