Віктор Погорєлов: "Півроку мало для того, аби змінити місто на краще"
Додано 14.05.2011
Минуло півроку з часу зміни в Ужгороді міської влади. Це – привід якщо не для підбиття перших підсумків, то, принаймні, для розмови. Про сьогодення міста і, звісно, його майбутнє. Отже, як оцінює міський голова ситуацію в місті, і які перспективи бачить – про це йшлося в бесіді зі крайовими журналістами в студії телеканалу "Тиса-1". Питання Віктору Погорєлову ставили ведуча Тетяна Вашаргелі, журналісти Михайло Носа, Олександр Попович і Денис Фазекаш. Спершу, звісно, запитали про те, як мер оцінює ці півроку на посаді.

- Півроку – це, на жаль, надто мало, аби змінити життя міста на краще, для того, щоби всі сподівання, які були в ужгородців, здійснилися. І я сподіваюся, всі розуміють, що це невеликий термін для влади, і цей період потрібен для того, аби виправляти помилки попередників, і створювати фундамент для майбутніх корисних справ для міста.
- Які "больові точки" нова міська влада визначила для своєї роботи в першу чергу?