Понеділкова нарада керівників міських управлінь та відділ
Додано 15.10.2012
Сьогодні на нараді керівників міських управлінь, підприємств та відділів міськради, присутні звітували про роботу за минулий тиждень та плани цього тижня.
Керівник департаменту освіти Мар’ян Комарницький запевнив міського голову, що на даний момент температура в приміщеннях навчальних закладів підтримується на рівні від +17 до 20 градусів тепла, тому необхідності включення котелень поки не має. Як планувалося, навчальні та дошкільні заклади, медичні заклади провели пробні топки та готові до опалювального сезону.

Збиранням та вивезенням ТПВ в Ужгороді буде займатися австрійська фірма
Додано 15.10.2012
Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради. Розглядалися всього два питання, але вельми важливі – це про початок опалювального сезону у закладах медицини та про результати конкурсу з визначення виконавця послуг із збору та вивозу ТПВ.
Було вирішено, що в пологовий будинок та міську дитячу лікарню необхідно подати тепло швидше ніж передбачалося раніше.
Виконавцем з надання житлово-комунальних послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території міста визнано ТОВ - АВЕ "Ужгород" австрійську фірму, яке почне діяти з 01.01.2013

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
план