Ужгородський міськвиконком звертається в інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю з проханням здійснити перевірки та відреагувати на незаконні забудови
Додано 19.07.2012
Цієї середи на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради його члени проголосували за звернення до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю з проханням перевірити законність забудов у місті. Так, ідеться передовсім про будівництво у подвір'ї на вулиці Гойди, яке пов'язують з іменем Віктора Бедя. Попри відсутність дозвільних документів та пряму заборону виконкому, там тривають роботи.

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов звернувся до директора КП "Уж-світло" з вимогою розібратися з трудовою дисципліною на підприємстві та попрацювати над доходами
Додано 19.07.2012
Цієї середи на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради заслуховували інформацію про роботу комунального підприємства "Уж-світло", котре прийшло на зміну КП "Міськсвітло" та нині має оновити роботу із забезпечення зовнішнього освітлення в обласному центрі.
Міський голова Віктор Погорєлов наголосив директорові підприємства Володимиру Милю на необхідності дотримання трудової дисципліни колективом (проблеми з якою засвідчила нещодавня перевірка). Звісно, мер вимагає активізації роботи. Так, зокрема, наказано розробити дієвий механізм збору оплати з рекламодавців, які користуються обладнанням "Уж-світла" (опорами електросвітильників) та за послуги з освітлення рекламних конструкцій, аби підприємство мало доходи.

Сьогодні в Ужгороді вирішили прямувати до цілодобового водопостачання
Додано 19.07.2012
"Найгарячішим" питанням на сьогоднішній, ХІІІ, сесії Ужгородської міської ради була тема водопостачання. У підсумку було прийняте рішення про надання згоди на укладення договору про спільну діяльність. Ідеться про залучення інвесторів в міський Водоканал, що дозволить підприємству вийти зі скрутного фінансового становища та забезпечити у місті якісне водопостачання.
Як перед розглядом наголосив міський голова Віктор Погорєлов, зараз усі матимуть змогу дізнатися, чого хочуть депутати для ужгородців – води чи мильних бульбашок. Адже такий крок – винесення на порядок денний сесії цього проекту рішення - викликаний нагальною потребою давати раду з Водоканалом, котрий через борги за електропостачання (що накопичуються через різницю в тарифах) отримував попередження про відключення з боку "Закарпаттяобленерго".