План роботи управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді 04 - 10 березня 2013 року
06 березня
13.00 Літературно-композиція «Великий Тарас, завжди серед нас»
Центральна дитяча бібліотека пл.Б.Хмельницького,3
17.30 Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня.
Великий зал дитячої школи мистецтв, пл.Петефі,20-22

07 березня
09.00 Покладання квітів з нагоди відзначення 199-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.
Пл.Народна

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Додано 04.03.2013
Державна податкова інспекція у м. Ужгороді запрошує Вас подати до 1 травня 2013 року податкову декларацію про отримані в 2012 році доходи, з яких не утримувався податок, доходи, отримані від осіб, які не є податковими агентами або отримані іноземні доходи. Також Ви маєте право подати податкову декларацію для отримання податкової знижки. Бланки податкових декларацій надаються безкоштовно.
Чекаємо на Вас:
- в робочі дні з 9.00-20.00;
- у суботу з 10.00-16.00.
Наша адреса: м.Ужгород, вул. Духновича, 2, тел. 44-17-39, 44-38-72.

2 березня перестало битися серце Миколаївського міського голови Володимира Дмитровича Чайки.
Додано 04.03.2013
Він пішов так миттєво, як і жив - блискавично приймаючи необхідні місту рішення, оперативно вирішуючи життєво важливі проблеми. Він працював, не шкодуючи себе. Його серце ніколи не знало спокою: воно хвилювалося і раділо, боліло за місто і святкувало в години перемог. Воно ніколи не було спокійним і байдужим. Воно не витримало ...
Миколаївський міський голова Володимир Дмитрович Чайка народився 5 жовтня 1948 року в м. Берислав Херсонської області. Згодом родина переїхала жити в до м. Миколаєва.

На ранковій нараді
Додано 04.03.2013
На сьогоднішній ранковій нараді керівників міських закладів та установ, Віктор Погорелов зазначив, що для того аби карета швидкої допомоги з лікарями змогла швидше добиратись в район вулиці Перемоги, було вирішено розмістити чергування екіпажу медичної допомоги на території Комунтрансу по вул. Погорелова, 3.
Також було піднято питання генерального плану м. Ужгорода, а саме чи погоджувалися межі, генеральні плани навколишніх селищних рад з Ужгородською міською радою. На що Олександр Шеба головний архітектор міста Ужгород, категорично відповів: "ні". Його лише одного разу було запрошено на розгляд генерального плану одного з населених пунктів Ужгородського району. Всі інші межі ніколи не розглядались, доповів Олександр Шеба.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
план