Міська рада перевірить «Водоканал»
Додано 15.07.2014
Директора КП «Водоканал» Юрія Омельяненка відсторонили від роботи і попросили Національну комісію повернути попередні тарифи на воду. Відповідне рішення ухвалили депутати на сесії Ужгородської міської ради. Діяльність Омельяненка за всі роки його перебування на посаді перевірять відповідні органи, зокрема й прокуратура.
«Ужгород потрапив у складну ситуацію через підвищення тарифів на воду. На жаль, ціну на воду зараз встановлює Київ. Якщо б це питання вирішувала міська рада, то ми б якось пробували зарадити ситуації. Однак Нацкомісія для кожного міста країни вирахувала собівартість води, яка для Ужгорода склала майже 12 грн. Це більше, ніж в інших містах. Така несправедлива висока ціна зумовлена насамперед жахливим технічним станом ужгородського «Водоканалу». І сталося це не за останні три місяці – «Водоканал» розвалювали роками», – наголосив в.о.міського голови Віктор Щадей.
Міські депутати також ухвалили звернення до Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики, у якому просять переглянути тарифи на воду в Ужгороді і принаймні встановити ціни на водовідведення, які були до 1 липня 2014 року.