До відома власників малої архітектурної форми, яка встановлена на пр. Свободи навпроти автовокзалу (біля автобусної зупинки) (фото)
Додано 15.01.2015
Просимо Вас у термін до 22.01.15 р. з'явитися у відділ муніципальної поліції та правопорядку Ужгородської міської ради (каб. 111) з документами дозвільного характеру на право власності та встановлення вищезазначеного об'єкту.
У разі неявки власників до вказаного терміну, або відсутності дозвільних документів, виконкомом міської ради буде прийнято рішення про демонтаж даної МАФ, як такої, що не використовується за призначенням та не відповідає сучасним вимогам архітектури міста.

Відкриття виставки
Додано 15.01.2015
Завтра, 16 січня о 14 годині, у приміщенні Ужгородської міської ради (1-й поверх, хол) відбудеться відкриття виставки "Мир заради дітей". На виставці будуть представлені роботи учнів 1-ї, 3-ї та 20-ї шкіл, а також листи-вітання для дітей від захисників із зони бойових дій

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ПРО МОБІЛІЗАЦІЮ
Додано 15.01.2015
Правовою основою мобілізаційної підготовки та мобілізації є Конституція України, Закон України "Про оборону України" (1932-12 ), Закон України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію ", а також видані відповідно до них нормативно-правові акти.
З моменту оголошення мобілізації (крім цільової) чи введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях настає особливий період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.

Призову на військову службу під час мобілізації підлягають військовозобов’язані, які:
• є громадянами України віком від 20 до 60 років;
• визнані військово-лікарськими комісіями придатними до проходження служби за станом здоров’я;
• проходили військову службу та отримали відповідні військово-облікові спеціальності;
• не проходили військову службу, але відповідно до освіти або спеціальності отримали відповідні військово-облікові спеціальності;
• не мають права на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації відповідно до ст. 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію ”.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА КРАЇНИ ПРО МОБІЛІЗАЦІЙНУ ПІДГОТОВКУ ТА МОБІЛІЗАЦІЮ
І. КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Стаття 336. Ухилення від призову за мобілізацією
Ухилення від призову за мобілізацією -
карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
Стаття 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів
1. Ухилення військовозобов'язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Громадські слухання
Додано 15.01.2015
Сьогодні в міській раді відбулися громадські слухання на тему організація харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста. За підсумками слухань прийняли наступну резолюцію:
Резолюція
громадських слухань на тему:
«Організація харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста»
Згідно зі
• ст.57, ст.143 Конституції України,
• ст.13, ст. 17 Закону України «Про місцеве самоврядування»,
• п.11 ч. 1 ст.26 та п.26 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,