Показники виконання бюджету м. Ужгорода станом на 01.04.2015р.
Доходи
За оперативними даними до загального фонду бюджету міста в І кварталі 2015 року надійшло всього доходів на суму 144128,4 тис.грн., або 113,4% затвердженого показника 127089,8 тис.грн. з них:
- податків і зборів (обов’язкових платежів) – 66448,7 тис.грн., при плановому розрахунку 47617,0 тис.грн., або 139,5 відсотка;
-трансфертів – 77679,7 тис.грн., при плані 79472,8 тис.грн., або 97,7 відсотка.
Перевиконання загального фонду бюджету міста (без врахування трансфертів) на 18831,7 тис.грн. відбулось в основному за рахунок наступних платежів:
- єдиного податку на 60,7% або +4416,3 тис.грн.;
- плати за землю на 161,9 %.або +4210,0 тис.грн.;
- податку на доходи фізичних осіб на 1,6% або +574,1 тис.грн.;
- незапланованого додаткового фінансового ресурсу в сумі 9274,4 тис.грн., в т.ч.: акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 6606,8 тис.грн., надання інших адміністративних послуг- 1676,4 тис.грн., державного мита – 991,2 тис.грн.
До спеціального фонду бюджету міста (без врахування власних надходжень бюджетних установ) надійшло 3285,3 тис.грн., що на 2619,4 тис.грн. більше запланованого обсягу.

Інформація про перелік обєктів благоустрою та житлового фонду міста Ужгорода для проведення ремонтних робіт у 2015 році
Додано 03.04.2015

Міський голова пропонує депутатам скасувати рішення, які обурюють ужгородців
Додано 03.04.2015
Бурхливий резонанс, обурення і численні скарги викликали серед ужгородців два соціально значимі недавні рішення виконавчого комітету – про зміну форми обслуговування житлового фонду міста і об’єкти тимчасової торгівлі.
Обидва рішення поспішні, недостатньо підготовлені, без глибокого і всебічного вивчення, урахування всіх можливих наслідків, не проводилася їх громадська оцінка.
Зокрема, щодо проведення конкурсу на обслуговування будинків та прибудинкових територій не враховано всі фактори, які згодом можуть призвести до зловживань з боку надавачів послуг. Практика показала, що вже подають заявки фірми, у тому числі, які щойно створені, не мають належного досвіду такої роботи і достатніх матеріальних ресурсів. Крім того, не враховано, що наразі діють угоди на обслуговування житлово-експлуатаційними підприємствами приватних товариств, а без розірвання угод і їх ігнорування призведе до серйозних юридичних наслідків.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 08.04.15р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1. Про автономне опалення.
2. Про переоформлення гаражів.
3. Про видачу ордера, укладення договору найму, прийняття на квартирний облік, зняття з квартирного та кооперативного обліку.
4. Про приватизацію державного житлового фонду.
5. Про поштові адреси.
6. Про скаргу на постанову адміністративної комісії.
7. Про передачу основних засобів.

Інформація щодо змін тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
Додано 03.04.2015
1. Загальний розмір тарифу та його структура встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Постановою № 888 від 26.03.2015р.: