Про прийом громадян міським головою
Додано 03.03.2016
У зв'язку з тим, що у понеділок, 7 березня, вихідний день, прийом міського голови Богдана Андріїва відбудеться 14 березня 2016 року. Запис на прийом проводитиметься в день прийому з 09.00 до 10.00. Додаткова інформація за телефоном 61-71-27.

Започатковано студентський конкурс "10 першочергових кроків влади, щоб зробити місто кращим"
Додано 03.03.2016
Сьогодні відбулась зустріч заступників міського голови Іштвана Цапа та Олександра Білака з головою студентського профкому УжНУ Ростиславом Головчанським та головою студради УжНУ Олександром Варшавою.

Учасники зустрічі погодили умови студентського конкурсу "Десять першочергових кроків влади, щоб зробити місто кращим" та склад конкурсної комісії. Співголовами комісії, яка визначатиме переможців, погоджено Олександра Білака та Ростислава Головчанського. У ході зустрічі прийнято також рішення щодо відновлення діяльності молодіжної ради при Ужгородській міській раді.


Міський голова Ужгорода звітував громаді про зроблене і майбутні плани
Додано 03.03.2016
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні вчергове звітував перед громадою. Громадські слухання з приводу публічного звіту міського голови та депутатів за 100 днів при владі ініціювала Громадська рада Ужгородської міської ради.
Окрім міського голови, до розмови долучилися його заступники - Іштван Цап, Олександр Габор та Олександр Білак. Участь у заході також взяли секретар міської ради Андріана Сушко та керуючий справами виконкому Олена Макара.


Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс