Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом
Додано 22.03.2016
З метою збору зауважень та пропозицій на офіційному сайті Ужгородської міської ради в розділі „нормативно-правові акти / регуляторні акти, розміщено проект рішення виконкому Ужгородської міської ради „Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного)” та аналіз регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу:
Управління економіки та підприємництва Ужгородського міськвиконкому: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.331,332.
Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту вищевказаного рішення.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту Про порядок розміщення пересувного обладнання для здійснення підприємницької діяльності
Додано 22.03.2016
З метою збору зауважень та пропозицій на офіційному сайті Ужгородської міської ради (http://www.rada-uzhgorod.gov.ua) в розділі „нормативно-правові акти /регуляторні акти, розміщено проект рішення виконкому Ужгородської міської ради „Про порядок розміщення пересувного обладнання для здійснення підприємницької діяльності” та аналіз регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу:
Управління економіки та підприємництва Ужгородського міськвиконкому: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб.331, 332.
Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту вищевказаного рішення.

Ужгородців запрошують на суботник, а комунальним службам визначили найнагальніші завдання
Додано 22.03.2016
Цієї суботи, 26 березня, в Ужгороді знову заплановано генеральне прибирання – розпорядження про проведення суботника підписав міський голова Богдан Андріїв. На нараді з керівниками комунальних служб обговорили питання організації проведення робіт, які підрозділи на яких локаціях працюватимуть.
Масово долучаться до прибирання і педагоги міста – наводитимуть лад не лише біля своїх закладів, а й на вулицях, площах, у скверах міста. Богдан Андріїв особливо наголосив, щоб не залишили поза увагою парк "Під замком", площу Петефі.
У суботу також заплановано посадити близько сотні дерев на вулиці 8 Березня. За інформацією керівника підприємства "Уж-Агромікс" Івана Опаленика, висаджувати будуть насамперед кінський каштан, плакучу вербу, клен жовтолистий.Заступник міського голови Олександр Габор попросив фахівців підприємства дати перелік порід дерев і місць, де садити можуть самі ужгородці. З проханням про це до міської влади зверталися мешканці багатьох будинків та ініціативні групи.

Ужгородці скоро зможуть подавати міській раді електронні петиції
Додано 22.03.2016
Зустріч щодо запровадження для ужгородців можливості подавати міській владі електронні петиції відбулася в міській раді Ужгорода. У заході взяли участь керуючий справами Олена Макара, депутат Микола Сюсько, який спільно з активістами ініціював розробку положення про петиції, представник Карпатського агентства прав людини «Вестед» Микола Яцков.
Обговорили технічні моменти порядку роботи з петиціями, дискутували про час, який буде визначено для збору підписів і зійшлися на пропозиції 20 днів; кількості підписів для розгляду питання про прийняття рішення – пропонувалося 250.


Г Р А Ф І К особистого прийому громадян керівництвом Ужгородської міської ради та виконкому
Додано 22.03.2016
Графік прийому

Показники виконання бюджету м.Ужгород
Додано 22.03.2016
Показники виконання бюджету м.Ужгород
з 02.03.2016 р. по 08.03.2016 р.


Показники виконання бюджету м.Ужгород
з 09.03.2016 р. по 15.03.2016 р.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс