Ужгородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
Додано 02.04.2016
• головного спеціаліста відділу роботи зі зверненнями громадян,
• головного спеціаліста відділу муніципальної поліції,
• головного спеціаліста прес-служби,
• начальника відділу охорони культурної спадщини і дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури,
• головного спеціаліста відділу охорони культурної спадщини і дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури,
• головного спеціаліста відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій і туризму управління економіки та підприємництва,
• головного спеціаліста відділу закупівель і регулювання економічної діяльності департаменту міського господарства,
• державного реєстратора відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування, знання ділової української мови, вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи за фахом – не менший як 3-5 років.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб. 209; тел. 61-45-56.

Оголошення
Додано 01.04.2016
У зв’язку із відрядженням, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв проведе особистий прийом громадян 11 квітня 2016 року.
Запис проводитиметься в день прийому з 09.00 до 10.00. Додаткова інформація за телефоном 61-71-27.

В організації дорожнього руху в Ужгороді будуть зміни
Додано 01.04.2016
Більше двох десятків питань за зверненнями депутатів, ужгородців, установ та організацій розглянули на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міськради. До комісії, яку очолює перший заступник міського голови Іштван Цап, крім представників транспортного, муніципальної поліції та інших відділів й управлінь міськради входить також т.в.о. заступника начальника управління-начальник відділу УПД ГУНП в Закарпатській області Олексій Співак.
Зокрема, членам виконкому міськради рекомендують схвалити рішення про демонтаж самовільно встановлених обмежувачів руху за адресою вул. Грушевського, 67 та на вулиці Бачинського. Водночас пропозицію надати дозволи на облаштування обмежувачів руху у дворах загального користування комісія відхилила.


Ужгородців оштрафували за незаконну рекламу, спалення сміття та інші адміністративні правопорушення
Додано 01.04.2016
Адміністративна комісія при Ужгородській міській раді на засіданні розглянула 41 протокол про адмінпорушення.
Абсолютна більшість протоколів - 38 складена працівниками відділу муніципальної поліції та правопорядку міської ради.
Серед порушень переважали: встановлення вивісок без технічного паспорту та незаконних рекламних конструкцій, спалення сміття мешканцями міста тощо. Також сьогодні розглядали адмінпротоколи за невчасну реєстрацію новонародженого, а ще – про заняття проституцією.


В Ужгороді опалювальний сезон завершили, але зробили винятки
Додано 01.04.2016
Рішення “Про припинення опалювального періоду ” прийняли сьогодні на позачерговому засіданні виконкому. Зібрання скликали саме для вирішення тільки цього питання, оскільки середньодобова температура в місті впродовж трьох днів перевищувала +8°С, а саме такий показник встановлений нормативними документами.
За прогнозами, погода тішитиме теплом і наступного тижня, очікується середньодобова температура +16°С. Однак, зважаючи, що погода, а особливо весною, буває дуже мінлива, члени виконкому Ужгородської міськради після консультацій з керівниками закладів і профільних структурних підрозділів залишили можливість за потреби ввімкнути опалення.


Нерест. Від сьогодні ловити рибу заборонено
Додано 01.04.2016
В Україні стартує нерестова заборона на вилов риби. Займатися риболовлею не можна 2 місяці – до 25 травня, наголошує Закарпаттярибохорона. Ловити рибу можна тільки рибалкам-любителям, лише в дозволених місцях і виключно однією вудкою з одним гачком або одним спінінгом.
Відповідно до наказу Закарпаттярибохорони від 30 березня 2016 року, в Ужгороді, зокрема, рибалити дозволено лише від Боздоського автотранспортного мосту вниз по течії до державного кордону зі Словаччиною.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 01.04.2016 року
Додано 01.04.2016
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:
1. Про припинення опалювального періоду.

Представників ОСББ під час тренінгу вчили, як визначати пріоритетні проблеми
Додано 31.03.2016
Сьоогодні у малому залі Ужгородської міської ради провели тренінг для ОСББ та їхніх ініціативних груп «Технічні аспекти підготовки МПП та звітування по траншам за вимогами МРГ-3» в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».
На тренінг були запрошені відібрані в результаті рейтингу члени функціональних груп ОСББ та ініціативних груп, які подавали заявки на участь в Проекті, а саме: ініціативна група мешканців будинку по вул. Баб'яка, 1; ініціативна група мешканців будинку по вул. Грушевського, 47; ОСББ «Ракоці, 16»; ОСББ «Ужфорт» , пр. Свободи, 28; ОСББ «Замкове», вул.Капітульна, 28; ініціативна група по вул. Минайській, 8; ОСББ «Едельвейс-Ужгород», вул. Заньковецької, 15.


В Україні стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста
Додано 31.03.2016
Шановні ужгородці!
Із 1 по 30 квітня буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.
Його мета – сформувати громадську думку на користь милосердя та привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз.


У зв'язку з підвищенням середньодобової температури повітря на розгляд виконкому виносять питання про припинення опалювального періоду
Додано 31.03.2016
В п’ятницю, 1 квітня о 10 годині в малій залі міськвиконкому відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету стосовно розгляду проекту рішення про припинення опалювального періоду у всіх сферах міського господарства та житловому фонді.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс