Ужгород продовжуватиме "автономізацію"
Додано 25.01.2011
"Перед виборами за вказівкою попереднього мера було «відрізано» декілька багатоквартирних будинків від котелень. Ми ж у терміновому порядку відновили опалення там, де це можливо було зробити. Я думаю, що вчасно втрутилися в ситуацію і зробили все, аби сотні квартир посеред зими не залишилися з холодними батареями. Ми пішли на це попри те, що ціна за теплоносії в Ужгороді є дуже високою — одна з найвищих в Україні", - розповідає Ужгородський міський голова про спадщину, яку нинішня міська влада отримала в галузі теплопостачання.

З ПЕРШИХ УСТ «Я НЕ СТАВ ІНШИМ. АЛЕ КОЛИ ЙДЕТЬСЯ ПРО РОБОТУ, ОДНОЗНАЧНО ТЕПЕР Є БІЛЬШ ВИМОГЛИВИМ», — каже міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов
Додано 25.01.2011
Потрапити на зустріч до міського голови Віктора Погорєлова не так вже й просто. І не через те, що він цієї зустрічі не бажає. Просто живий ланцюг біля його кабінету не скорочується, здається, і в післяробочий час. Відтак і кореспонденту «Новин» вдалося потрапити до мера тільки близько 7 вечора. Але очікування було не даремним...

Вікторе Володимировичу, фактично одразу з обранням вас на посаду міського голови ви ініціювали п’ятничні об’їзди міста. Скажіть, чи бачите вже якусь реальну користь від цього?
— Ужгород – не таке вже й маленьке місто. Принаймні пішки його так одразу і не пройдеш. Та й не тягати ж по обласному центру всю команду – надто багато часу витрачатиметься. Тому і користуємося мікроавтобусом – для більшої оперативності та дієвості об’їздів. Саме цим, до речі, часто дорікають мені опоненти. Мовляв, краще б інвесторів возив. Але я твердо переконаний – спочатку потрібно привести місто до ладу, а вже потім запрошувати гостей, причому на піші прогулянки.

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2011 рік Ужгородська міська поліклініка, код ЄДРПОУ – 34835224
1. Предмет закупівлі
Електрична енергія 40.10.1

2. Код КЕКВ (для бюджетних коштів)

3. Джерело фінансування
кошти місцевого бюджету
4. Очікувана вартість предмета закупівлі, грн
5. Процедура закупівлі
Процедура закупівлі в одного учасника

6. Орієнтовний початок проведення
процедури закупівлі
січень 2011

7.Підрозділ(и) (особа підрозділ(и) особа(и),
яких планується залучити до підготовки тендерної
документації (запиту цінових пропозицій,
кваліфікаційної документації)
8.Примітка

Забудови близь "Ювілейного" не буде
Додано 25.01.2011
Ужгородська муніципальна поліція демонтувала паркан, що огороджував зелену зону, де хотіли звести розважальний заклад
Міська влада виконує свої обіцянки і протидіє забудові прибудинкових територій, скверів і дитячих майданчиків. Так, за рішенням Ужгородського виконкому сьогодні, 25 лютого, паркан перед будинками 51-55 на Проспекті Свободи демонтували, і вже днями зелену зону очистять від чагарників і сміття.
Як розповів начальник Ужгородської муніципальної поліції Борис Борисов, враховуючи колективне звернення мешканців мікрорайону, сесія Ужгородської міської ради скасувала рішення виконкому від 2007-го року, яке передбачало реконструкцію кафе з розширенням, а фактично – дозволяло будівництво торгово-розважального закладу на місці скверику, під вікнами 5-поверхівок. Відтак Ужгородський виконком прийняв рішення демонтувати паркан, який огороджував місце, котре мали забудовувати.