Засідання постійних комісій
Додано 29.03.2016
Засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури без прийому громадян, відбудеться у середу 30 квітня о 14.00 у депутатській кімнаті.

До уваги керівників підприємств та організацій!
Додано 29.03.2016
Обласна державна адміністрація запрошує Вас взяти участь у засіданні Міжнародного трейд-клубу, що проходитиме 14 квітня 2016 року у сесійному залі обласної державної адміністрації ( пл.Народна,4).
Метою даного заходу є розширення міжнародних торгівельно-економічних зв"язків, ознайомлення з економічним, експортно-імпортним та інвестиційним потенціалом регіону, а також з роботою найбільших підприємств області.

Розпорядження міського голови про скликання сесії
Додано 29.03.2016
14 квітня 2016 року о 10.00 год. у великій залі міськвиконкому скликати чергову ІI сесію Ужгородської міської ради VІІ скликання з наступним переліком питань:
1. Інформація Ужгородської місцевої прокуратури про стан злочинності та результати роботи місцевої прокуратури за 2015 рік.
2. Про Регламент Ужгородської міської ради VІІ скликання.
3. Про електронні петиції в місті Ужгород та доповнення до Статуту територіальної громади міста Ужгорода.
4. Про затвердження Положення про Громадську раду при Ужгородській міській раді та визнання пунктів рішення такими, що втратили чинність.
5. Про координаційну раду в місті Ужгород з питань захисту та інтеграції в українське суспільство ромських національних меншин.
6. Про Порядок призначення і звільнення з посади керівників та заступників керівників навчальних закладів комунальної власності міста.
7. Про надання матеріальної допомоги на проведення ремонту житла сім’ям учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Якість прибирання міста суворо контролюватимуть
Додано 29.03.2016
Наприкінці цього тижня, у суботу, свій внесок в озеленення Ужгорода зробить поліція. Висаджуватимуть липи на вулиці Легоцького і "точково" на частині вулиці 8 Березня. Саджанці правоохоронці купують самі, а де садити – проконсультувалися з міською владою Ужгорода. Про це, серед іншого, йшлося на нараді з керівниками комунальних служб і підприємств міста.
Міський голова Богдан Андріїв також підняв питання про те, що починають прибирати підприємства, які виграли тендери на обслуговування територій. Всю роботу жорстко контролюватимуть і керівники міської влади, і працівники відділу муніципальної поліції.
Перевірятимуть і якість, і вчасність проведення робіт, вимоги, обумовлені в договорах. Якщо, наприклад, десь мають прибирати з 6 ранку до 9, то зроблене пізніше буде вважатися порушенням вимог.

Відкритий відбір претендентів на посаду директора комунального підприємства Боздоського парку та парку "Під замком" провели сьогодні в Ужгородській міській раді.
Додано 29.03.2016
Попереднього керівника звільнили на одній із сесій депутати, вимоги до нового чітко виписали в умовах оголошеного конкурсу.
Під час засідання конкурсної комісії були присутні міський голова Богдан Андріїв, його заступник Олександр Габор, в.о. директора департаменту міського господарства Оксана Пайда та багато активістів.
Заслухали п'ятьох претендентів, один із них очолював підприємство у 2007-2010 роках, інший працює на території парку Боздоський приватним підприємцем.

Міський голова Богдан Андріїв привів виїзний прийом громадян у мікрорайоні Доманинці
Додано 29.03.2016
Запрошували всіх охочих поспілкуватися з керівником міста у затишну залу, обладнану дзеркалами для занять вихованців танцювальної студії "Бліц" у НВК "Гармонія".
Прийшли безпосередньо на прийом не всі, хто попередньо зголошувався, але більшість тих, хто зустрічався з Богданом Андріївим, мали по кілька питань.
Зокрема, старший чоловік розповів, що вже три роки звертається до різних інстанцій, аби вирішити проблему відведення води з вулиці Доманинської. На дорозі немає мережі зливової вуличної каналізації, здебільшого немає навіть рівчаків для стікання дощової води, а дорожнє полотно нижче рівня довколишньої території. При цьому з мосту, який прокладено на об'їзній дорозі і який пролягає над Доманинською, виведені труби, щоб вода стікала з траси. Міський голова запевнив, що питання вивчать спеціалісти і, попередньо, вже наступного тижня залучать грейдер, екскаватор та іншу техніку комунального підприємства КШЕП щоб зняти зайвий грунт з узбіч та провести іншу необхідну роботу.