Планується активізувати співпрацю Ужгорода та чеських партнерів
Додано 02.02.2016
Узгодження переліку проектів і наявності на кожен із них проектно-кошторисної та іншої документації для реалізації в рамках співпраці Закарпаття із чеським краєм Височина провели сьогодні в Закарпатській обласній раді.
Чеські партнери із 2007 року надають чималі кошти на ремонти, реконструкції дитсадків, шкіл, амбулаторій та те, що пов'язано зі спільною історією Чехії і Закарпаття.
На цей рік планують виділити близько 5 мільйонів крон, однак головна умова традиційна: співфінансування з українського боку – 50 і більше відсотків вартості проведення робіт. Проектно-кошторисна документація, експертні висновки тощо по кожному проекту, який пропонується для реалізації в рамках співпраці, повинні бути готові до 1 березня. А завершити виконання повинні вже до вересня цього року.

На жаль, через недопрацювання фонду "Viza", який забезпечує організаційну та фінансову участь Закарпаття, проект від Ужгорода включений наразі не до основного, а тільки до резервного переліку. Ідеться про заміну системи опалення та реконструкцію актового залу у ЗОШ №3.

Голова обласної ради Михайло Рівіс запросив присутнього на нараді міського голову Ужгорода Богдана Андріїва до участі в поїздці робочої групи від Закарпаття в Чехію, яка відбудеться вже у березні і наголосив, що особисто переконуватиме європейських колег відновити активнішу співпрацю з нашим обласним центром.
Ужгород у 2010 році став побратимом чеського міста Їглава і завдяки цьому серйозно оновили фасад, дах ЗОШ №3, проходили пивний і кіно- фестивалі, а збірка міні-скульптурок міста поповнилася родиною симпатичних їглавських їжачків.
Крім Височини, є напрацювання щодо започаткування спільних проектів Закарпаття та інших територій Чеської Республіки – із Карловарським та Пардубіцьким краями. Михайло Рісіс підкреслив, що подібна співпраця планується також зі Словаччиною та Угорщиною.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс