Вихованці спортивних шкіл Ужгорода та Мукачева змагаються у плаванні
Додано 05.02.2016
Відкрита першість із плавання Закарпатської області стартувала сьогодні у спортивному комплексі "Zinedine". У змаганнях беруть участь близько сотні дітей 1999-2004 років народження і молодші, які представляють спортивні школи, клуби і товариства Ужгорода і Мукачева. Зокрема, команди ужгородської гімназії, "Клуб Олімпік", "На старт", мукачівської спортивної школи.
Змагання триватимуть два дні, 5-6 лютого, хлопці і дівчата покажуть свої вміння у плаванні вільним стилем, брасом, батерфляєм, на спині тощо.
Урочисто відкрив змагання міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. У короткому вітальному слові Богдан Євстафійович відзначив важливість занять плаванням для дітей, побажав усім учасникам перемог і найкращих вражень, подякував присутнім батькам-уболівальникам за підтримку діток, увагу до занять спортом та прищеплення навичок здорового способу життя.
Голова Федерації водних видів спорту Закарпаття Роберт Левицький наголосив, що це кваліфікаційний відбір, за результатами якого сформують збірну Закарпаття.

Як уже повідомлялося, міська влада сформувала цільову програму навчання плаванню дітей і розвитку водних видів спорту на 2016-2018 роки, яка передбачає заходи, котрі дозволять дати базові навички вміння триматися на воді для всіх дітей міста, заняття спортивним плаванням, підтримку ветеранського руху, можливість для реабілітаційних занять ужгородців з обмеженими фізичними можливостями.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс