80 кращих полотен до свого 85-річчя представив Почесний громадянин Ужгорода, народний художник, академік Володимир Микита
Додано 05.02.2016
Зі славною датою – 85-річним ювілеєм – вітали сьогодні творча еліта Закарпаття, посадовці, духовні особи, дипломати і гості краю Володимира Микиту.
Народний художник, лауреат Шевченківської премії, академік Академії мистецтв України, Почесний громадянин Ужгорода Володимир Васильович вважається корифеєм і одним зі "стовпів" закарпатської школи живопису.
Ювіляр зробив подарунок шанувальникам – відібрав для ретроспективної виставки в Закарпатському художньому музеї ім.Бокшая 80 своїх полотен, які вважає кращими і віхами свого життя.

Вітання, вручення нагород, подарунків і квітів Володимиру Васильовичу розпочали з виступу заслуженого академічного закарпатського народного хору, згодом аж двічі співали "Многая літа".
Міський голова Богдан Андріїв подякував митцю за те, що він своєю творчістю прославляє Ужгород і Закарпаття далеко за їх межами, побажав ще багато років здоров'я та творчих успіхів.
Президент Академії мистецтв України академік Андрій Чебикін відзначив, що хоч Микита має дуже поважний вік, та все ще йде до вершин, піку своєї творчості.
Голова Закарпатської організації Національної Спілки художників України Борис Кузьма нагадав про образ мами, який проходить через усю творчість митця і сформував його особливі ставлення і повагу до Жінки, його життєві принципи.
Ректор Закарпатського художнього інституту Іван Небесник розповів про безпрецедентний випадок: коли сільський хлопчина Володимир Микита прийшов вступати до вишу, хоч то були часи Сталіна та Берії, його прийняли одразу на третій курс.
Генеральний консул Словаччини в Ужгороді Янка Буріанова назвала художника "кращим закарпатцем", а голова Закарпатського осередку Спілки письменників України Василь Густі побажав, аби ще довго кожен із присутніх міг сказати: "Сьогодні щасливий день, бо я зустрічав Володимира Микиту і мав змогу з ним поговорити".
Виставку корифея можна ще впродовж кількох тижнів оглянути в музеї у Жупанаті.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс