Вказівники європейського зразка до туристичних родзинок Ужгорода з'являться вже найближчим часом
Додано 09.02.2016
Уже другий день, 8-9 лютого, робоча група, створена за розпорядженням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, працює безпосередньо на вулицях міста для визначення місць встановлення туристичних інформаційних дорожніх знаків.
Ці європейського зразка вказівні знаки – написи білими літерами українською та англійською мовами на коричневому тлі з піктограмами пам'ятки будуть скеровувати до пам'яток історії, культури, архітектури, якими багатий Ужгород – замку, скансену, Горянської ротонди, Закарпатського художнього музею ім. Й.Бокшая, Ботанічного саду та інших.
Загалом планується встановити близько двох десятків знаків, вони будуть розташовані на основних в'їздах у місто з різних напрямків і на найбільш жвавих, магістральних вулицях.
До складу робочої групи під керівництвом першого заступника міського голови Іштвана Цапа входять представники відділу транспорту, державних закупівель та зв'язку, департаменту міського господарства, управління патрульної поліції, комунального підприємства Закарпатської обласної ради "Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Закарпаття". Погоджену фахівцями, які входять до складу робочої групи, схему розташування знаків винесуть на розгляд засідання виконкому.
Встановлюватиме знаки комунальне підприємство КШЕП, а кошти на власне таблички і проведення робіт будуть із європейського гранту, який виграло Агентство в рамках проекту «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу». Такі вказівні дорожні знаки будуть розміщені по всій області.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс