В Ужгороді будуть герб міста, прапор України і вишиванка з квітів
Додано 09.02.2016
В Ужгороді цього року висадять кілька квіткових композицій. Зокрема, біля міської ради на площі Поштовій на клумбі буде рости із квітів герб міста, а біля пам'ятника Тарасу Шевченку сформують квітучі з одного боку вишиванку, а з іншого – прапор України.
Як повідомив директор ТОВ "Уж-Агромікс" Іван Опаленик, уже готують насіння на розсаду квітів, які планують висадити, коли відцвітуть висаджені восени цибулькові – 4 тисячі тюльпанів та нарцисів.
Після цих перших квітів в Ужгороді висадять чорнобривці, сальвію, жоржини, бегонію, пеларгонію, навіть лікарську мелісу та багато інших. Усе це різнобарв'я, паралельно і змінюючи одне одного, цвістиме аж до заморозків.
Насамперед прикрасять клумби на транспортних кругах на площах Дружби народів, Богдана Хмельницького, біля міської ради, на Ш.Петефі, у кадках по вулиці Корзо, біля пам'ятника Шевченку.
Також Іван Іванович розповів, що з науковцями біологічного факультету УжНУ триває напрацювання концепції озеленення міста, вирішують, де і які висаджувати породи дерев, які заходи доцільні для кращого догляду за зеленими зонами.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс