З представниками молодіжних громадських організацій Ужгорода зустрінуться знову
Додано 12.02.2016
Нарада з представниками молодіжних громадських організацій, благодійних фондів відбулася учора, 11 лютого, в Ужгородській міській раді. Заступник міського голови Олександр Білак наголосив, що запросили всіх, аби порадитися, як спільно розвивати цей напрямок діяльності, чи доцільно відродити колись існуючу Раду з питань молодіжної політики, яка не актуалізувалася з 2012 року.
Олександр Павлович повідомив, що на зустріч прийшли представники лише кількох організацій, тому вже зрозуміло, що потрібно поновити контакти, бази даних, знайти зацікавлених, адже багато хто за останні роки звик не розраховувати на підтримку влади.
Начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Євген Бобров наголосив, що є бажання визначити, які пріоритети бачать молодіжні громадські організації щодо розвитку міста і спробувати об'єднати зусилля, допомагати, доповнювати роботу один одного якщо не коштами, то хоч організаційно.
Представник благодійного фонду "Нове покоління" відзначив, що в місті не вистачає парків, концертних майданчиків, мало облаштованих місць для відпочинку, у тому числі на берегах річки, дуже потрібно відновити роботу дитячої залізниці. Також запевнив, що їхня організація, яка веде проекти в різних містах країни, може долучитися експертною допомогою.

Наталка Касим від ГО "Щасливі діти" розповіла про діяльність організації, щорічне долучення до загальнодержавної акції "Зробимо Україну чистою" і як у цьому можна об'єднатися з іншими структурами, владою, школярами для прибирання міста. Також зазначила, що Ужгород не дуже зручний для прогулянок, відпочинку родин із маленькими дітьми, колясками.
Петро Ренжин від МГО "Асоціація молодіжних ініціатив краю" нагадав про попередній досвід Молодіжної ради, який був малоконструктивним і запропонував радикально оновити формат спілкування.
Представниця Червоного Хреста та організації "Зонта" Валентина Митровцій попросила не акцентувати виключно на молодіжних організаціях, адже долучаються і жіночі спілки, наприклад "Зонта" має напрацювання за міжнародними грантами започаткувати в Ужгороді проект створення кризового центру для жінок, які зазнали насильства.
Молоді хлопці, які створили громадську організацію лише восени, розповіли про свої плани провести фестиваль до Дня матері, масову інтелектуальну гру "Мафія", започаткувати школу саморозвитку діток і облагороджувати парк "Під замком".
За підсумками зустрічі домовилися напрацювати ще деякі пропозиції і зібратися ще раз, попередньо 3 березня, залучивши більше представників різних організацій.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс