Адмінкомісія міськради розглядала протоколи про порушення та визначалася із покаранням
Додано 12.02.2016
41 протокол, складений за адміністративні правопорушення розглянули на засіданні адмінкомісії в Ужгородській міськраді. Прийшли тільки 9 осіб, щодо них переважно виносили рішення про накладення мінімального штрафу або ж винесення попередження.
Більшість протоколів були про куріння у громадських місцях. Також розглянули випадок про обрізку гілок дерев на вулиці Жупанатській біля обласного художнього музею ім. Бокшая, яку працівники музею робили без дозвільних документів і погодження з міською владою. За це сплатять штраф.
Кілька питань стосувалося незаконного розміщення рекламних конструкцій. Представник однієї з фірм визнав порушення і власник уже демонтував кілька рекламоносіїв, інші приберуть ближчим часом. А представниця одного з банків запевнила, що подано документи на продовження дозволу на розміщення реклами, тому на них наклали мінімальний передбачений законодавством штраф. Натомість голова одного з ОСББ міста проігнорувала запрошення на засідання комісії і за надання дозволу на розміщення велетенського рекламного банера без погодження з профільними службами міської влади вирішили накласти на неї штраф.
Визнав неправомірні дії і представник однієї із будівельних фірм, на котру склали протокол працівники міського відділу муніципальної поліції і правопорядку Ужгородської міськради за те, що з будівельного майданчика на вулицях Докучаєва-Університетській вантажівки на колесах розвозили бруд. Відзначалося, що вже наступного ж дня фірма прибрала територію, очистила дорогу і автобусну зупинку поруч, облаштували майданчик так, щоб машини не виїздили з брудом на колесах, придбали миючий пристрій. Тому і в цьому випадку обмежилися мінімальним штрафом.
Тривалий час на комісії розглядали питання про перекриття двора у центрі міста біля торгового центру та стоматклініки, яке не дає можливість вивозити сміття. Підприємець, на якого склали адмінпротокол, прийшов із адвокатом, але було доведено, що територія, на яку він закрив прохід, є загального користування, тому він не правий.
Щодо практично всіх, хто не прийшов на засідання комісії, традиційно проголосували за накладення штрафів, більшість - максимального розміру.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс