Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв нагородив рятувальників
Додано 12.02.2016
Підсумки роботи системи цивільного захисту на Закарпатті протягом минулого року і основні завдання на 2016-ий обговорили сьогодні на нараді у Закарпатській ОДА.
Відзначалося, що торік у порівнянні з 2014-м значно більше краян загинуло на водних об'єктах і основна причина цього – відпочинок у необлаштованих місцях та п'янство. Майже удвічі зросла і кількість пожеж, загинуло 32 людини, прямі збитки склали 21,5 млн. грн.
Чимало проблемних питань піднімалося у виступах Віктора Буришина – начальника управління цивільного захисту ОДА, Володимира Чіпака – начальника Басейнового управління водними ресурсами р.Тиса та інших.
Зокрема, йшлося про оновлення системи оповіщення про надзвичайні ситуації, яка частково буде проводитися з партнерами із сусідніми із Закарпаттям європейськими країнами, про те, що в цьому році поставлено завдання звести до мінімуму кількість хімічно-небезпечних підприємств, а серед них, наприклад, водоканали, які використовують рідкий хлор. Володимир Чіпак відзначив, що минулий рік був особливий через надзвичайно низьку водність при максимальних температурах, таке було востаннє 60 років тому, однак уже останнім часом було кілька потужних, хоч і локальних паводків. Зараз в області є мобільні системи розрахунку рівнів води, які дають можливість за 2-3 дні попереджати місцеві органи влади про можливі підтоплення. Проте вкрай потрібно клопотати перед центральною владою про відновлення фінансування програми комплексного протипаводкового захисту Закарпаття.

Крім проблемних питань, на нараді йшлося й про приємне, зокрема, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв подякував працівникам ДСНС за масштабну профілактичну, попереджувальну роботу, яка запобігає трагедіям на воді, пожежам тощо і за мужність при виконанні їхньої часто дуже небезпечної роботи. Керівник міста нагородив грамотами Ужгородської міської ради рятувальників, які відзначилися при гасінні пожежі в універмазі "Україна". Керівництво ДСНС вручило кільком працівникам новенькі погони – свідчення підвищення у званнях по службі.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс