Відбудеться обговорення перспектив запровадження громадського бюджету Ужгорода
Додано 19.02.2016
У четвер, 25-го лютого, о 15.00 год. у великій залі Ужгородської міської ради відбудеться засідання "круглого столу" на тему: «Громадський бюджет. Реалії та перспективи запровадження в м. Ужгород».
Захід має на меті підняти експерту дискусію щодо впровадження партиципаторного бюджету в Україні, залучити громадськість, місцевих активістів, депутатів різних фракцій до обговорення проблем та перспектив розвитку проекту, а також дати старт роботі ініціативної групи з розробки проекту положення "Громадський бюджет у м. Ужгород".
Партиципаторний бюджет (громадський бюджет) - це нові можливості для мешканців міста, це механізм, за допомогою якого ужгородці зможуть використовувати частину бюджету на реальні потреби населення: ремонти шкіл, створення зон відпочинку чи реалізації власних міських проектів!
До участі у засіданні "круглого столу" запрошуються: депутати, працівники міської ради, науковці, громадські активісти та всі зацікавлені. Формат заходу включає презентацію досвіду впровадження партиципаторного бюджету у містах України та обговорення концептуальних засад функціонування громадського бюджету в м. Ужгород.

Відповідальна особа: депутат Ужгородської міської ради Сюсько М.М.