Міський голова зустрівся з представником Посольства США в Україні
Додано 24.02.2016
Співробітник політичного відділу Посольства США в Україні Майлс Дадлі перебуває сьогодні в Ужгороді з метою ознайомлення з політичною та безпековою ситуацією. На його прохання відбулася зустріч із міським головою Богданом Андріївим, у ній взяли також участь заступник міського голови Олександр Білак та начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Вікторія Тарахонич.
Богдан Андріїв розповів, що соціально-політична ситуація в Ужгороді спокійна, міжнаціональних та міжконфесійних конфліктів немає, міська влада турбується про всі соціальні верстви населення. Зокрема, особлива увага приділяється демобілізованим бійцям, їх родинам та родинам загиблих в АТО, працюють центри надання психологічної допомоги.

Йшлося і про перспективи розвитку Ужгорода як туристично привабливого міста, зокрема про транспортну складову цього питання, а також про поглиблення співпраці між містами-побратимами Ужгородом та Корвалісом (США).