Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв відзвітував перед громадськістю про 100 днів на посаді
Додано 29.02.2016
У Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая у суботу, 27 лютого, відбулася зустріч міського голови Ужгорода Богдана Андріїва з представниками громадськості. Захід ініціювали ряд громадських організацій з нагоди 100 днів перебування Богдана Андріїва на посаді очільника обласного центру Закарпаття.

В Ужгорода немає іншої альтернативи, окрім розвиватись як культурний, науковий та історичний центр - у цьому вбачає пріоритети Богдан Андріїв. Реставрація історичної частини міста, озеленення вулиць, парків та площ, капітальні ремонти вулиць та вуличного освітлення, наведення порядку у транспортній ситемі, очищення міста від незаконної реклами тощо - ось найголовніші завдання, над виконанням яких працюватиме міська влада.

Богдан Євстафійович поінформував також присутніх про результати діяльності за три місяці. Зокрема, як зазначалося, прийнято рішення щодо мораторію на виділення вільних земель комерційного призначення, розпочато проведення інвентаризації землі та майна громади Ужгорода з метою ефективного використання бюджетних коштів, проведені перші закупівлі через систему ProZORRO.

Крім того, Богдан Андріїв зупинився на проблемах, які місту слід вирішити першочергово, проаналізував стан комунального господарства Ужгорода, транспортної системи та системи водопостачання.
Очільник міста відповів на ряд запитань представників громадськості. Найбільше дискусій викликали питання щодо генерального плану Ужгорода, ефективного використання землі та майна громади.

Дискусія вийшла емоційною, але щирою та конкструктивною. І вчергове засвідчила, що Богдан Андріїв відкритий до діалогу з громадськістю та налаштований на конструктивну співпрацю.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс