Щоб “тихе полювання” не обернулося бідою
Додано 19.09.2013
У штабі цивільної оборони міста попереджають: гриби — цінний харчовий продукт, однак серед них є багато отруйних, що здатні викликати сильну інтоксикацію, а то й смерть. Особливо небезпечними є бліда поганка (досить з’їсти з неї половинку, щоб опинитися в тяжкому стані, причому смертність у таких випадках сягає понад 50 %), мухомори, опеньки несправжні та багато інших. Отже, відправляючись по гриби, треба знати “ворога” в обличчя, щоб не принести в кошику “диверсанта”. До таких належать:
• смертельно отруйна бліда поганка. Шапка зеленувата, жовтувата чи біла, плівчасті залишки на ній бувають рідко. Пластинки навіть у старого гриба залишаються білими. Ніжка біла, з кільцем, внизу подібна на бульбу. М’якуш і споровий порошок білі. Бліду поганку легко сплутати з печерицями, зеленками та сироїжками;

В новому навчальному році 1485 слухачів розпочнуть підготовку за спеціальностями галузі знань «Державне управління» у 26 вищих навчальних закладах
Додано 19.09.2013
З метою реалізації Стратегії державної кадрової політики, що є складовою Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, частиною суспільно-політичних реформ у різних галузях життєдіяльності держави, Нацдержслужба України забезпечує координацію професійної підготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з урахуванням реальних кадрових потреб у сфері державного управління та ключових галузей економіки.

Громадські слухання
Додано 19.09.2013
Сьогодні у сесійній залі міськвиконкому відбулися громадські слухання під головування міського голови Віктора Погорелова, заступника міського голови Володимира Фленька та начальника управління освіти Оксани Бабунич.
Мета зустрічі – ознайомлення з тим, що відбувається у освіті, зазначила Оксана Бабунич. На зустрічі були голови батьківських комітетів, батьківських рад, учнівських рад, педагоги, керівники освітніх закладів, батьки учнів.
На розгляд громадських слухань виносилися два питання - впровадження нового державного стандарту та рівного доступу до надання якісних освітніх послуг.

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов депутатам: «Я прошу підтримати те, що просять мешканці Достоєвського-Годинки»
Додано 19.09.2013
Сьогодні, 19 вересня, напередодні завтрашнього засідання сесії Ужгородської міської ради відбулося засідання керівників депутатських груп і фракцій, де розглядалися проекти рішень, які виносяться на розгляд міських обранців.
Міський голова Віктор Погорєлов звернувся з проханням довести до кожного депутата прохання підтримати мешканців будинків на вулицях Достоєвського та Годинки і відмінити рішенням сесії виділення земельної ділянки під забудову, яка викликала резонансний конфлікт.

Мер Ужгорода просить депутатів завтра не долати його вето по ділянці на Корзо,11
Додано 19.09.2013
Завтра, 20 вересня, на сесійному засіданні Ужгородської міськради мер Віктор Погорєлов, як стало відомо «7 Днів», зібрався просити депутатів… утриматися від голосування по одному з пунктів порядку денного. На повторний розгляд депутатів виноситься питання виділення земельної ділянки під сервітут (обмежене користування, яке, проте обмежує права інших) у житловому будинку центра міста – на Корзо,11.
Нагадаємо, на минуле сесійне засідання, 2 серпня, до мерії прийшли протестувальники, обурені намірами жінки-підприємця отримати частину їхнього під’їзду для забудови і використання з комерційною метою підвального приміщення. Нарікали, що через це наполовину звузиться вхід до їхніх помешкань.

Завтра ужгородські депутати можуть «відповісти» на рішення Європейського суду
Додано 19.09.2013
Нарешті розв’язати «вузол», затягнутий ще у 2006-му, можуть завтра на сесії депутати Ужгородської міськради. На розгляд пропонується проект, який міг би дати можливість виконати рішення колись Господарського суду області, а згодом пілотне рішення Європейського суду з прав людини.
Сім років тому підприємцю Романасу Семйону тодішні депутати відмовили у наданні земельної ділянки під підприємництво. Чоловік оскаржив рішення в суді і Господарський суд Закарпаття задовольнив його позов. Проте рішення не було виконано, тому Семйон звернувся зі скаргами в прокуратуру, Мінюст тощо, а згодом дійшов аж до Європейського суду з прав людини.