18-та міжнародна спеціалізована виставка "Транс Україна 2015"
Додано 06.10.2015
З 27 по 29 жовтня 2015 року в м.Києві на базі Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект,15) проходитиме найбільша в Україні 18-та міжнародна спеціалізована виставка "Транс Україна 2015", яка присвячена транспортно-логістичній сфері та 11-й Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів TIR 2015 на яких сторони, зацікавлені в якісних транспортно-експедиторських послугах та організації перевезень, матимуть можливість знайти надійних партнерів і підібрати оптимальні міжнародні та внутрішні маршрути.

Нахабні водії в Ужгороді ставлять машини на новому тротуарі
Додано 06.10.2015
На новому тротуарі, який викладають ФЕМ-плиткою на вулиці Мукачівській, вже паркуються нахабні водії.
Щойно бруківку пішохідної доріжки виклали біля Будинку побуту, як деякі водії взялися використовувати її як комфортну стоянку. На нараді з керівниками комунальних служб міський голова Віктор Погорелов дав доручення встановити в цьому місці кілька турнікетів, щоб водії не змогли заїжджати на тротуар. Але кожен ужгородець повинен пам’ятати, що місто виглядає так, як усі ми разом і кожен окремо у ньому поводимося.