Відбулося засідання виконкому Ужгородської міської ради
Додано 09.03.2016
До порядку денного сьогоднішнього виконкому Ужгородської міськради додатково включили питання про підвищення тарифів на автобусні маршрутні перевезення на прохання представника перевізників, який прийшов на засідання. Виступаючий наголосив, що 4 рази подавали документи на перегляд тарифів, перевізники виконали всі вимоги щодо поліпшення перевезень, однак працюють зі збитками з початку року. "Президент України не підписав закон про компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян і збитки величезні. Міський голова просив нас не вдаватися до крайніх заходів, ми цього не робили, але наше терпіння не безмежне. За перевезення по області також нічого не компенсують і ситуація украй критична", – зазначив перевізник.
Міський голова Богдан Андріїв відзначив, що кожного дня спілкується з перевізниками і справді ситуація дуже напружена, відтак попросив включити питання до порядку денного сьогоднішнього виконкому. Пропозицію підтримали всі члени виконкому.
Перший заступник міського голови Іштван Цап зазначив, що ситуація з перевізниками критична, у сусідньому Мукачеві вже близько року ціна 4 гривні, а проект про підвищення тарифів в Ужгороді був готовий давно, але ще минулого року знімався з розгляду кілька разів. Уточнення з цього приводу попросила надати також представник прокуратури, згодом сказала, що питань у неї немає. Міський голова Богдан Андріїв підняв питання про пільгове перевезення школярів. На це голова Асоціації перевізників Ужгорода Олексій Куля сказав, що він представляє всіх підприємців, які займаються перевезеннями в місті, і вони готові школярів возити безкоштовно.
Богдан Андріїв відзначив, що напише заяву про конфлікт інтересів і не братиме участь в голосуванні. Ще один член виконкому під час голосування утримався, але більшістю голосів рішення підтримали. Воно набуде чинності з дня опублікування в газеті "Ужгород" та на офіційному сайті міської ради.
Також під час засідання члени виконкому погодили порядок призначення і звільнення з посади керівників та заступників керівників навчальних закладів комунальної власності міста, проголосували за те, щоб взяти до відома звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2015 рік та передати його на розгляд сесії, дали дозволи на проведення земляних робіт, підтримали рішення про видачу ордерів, укладення договорів найму на житло для родин загиблих учасників АТО Іршавського, Берегівського, Ужгородського, Виноградівського районів, які виявили бажання придбати житло в Ужгороді тощо.
Область прикрепленных файлов
Предварительный просмотр файла виконком.jpg
Изображение
виконком.jpg

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс