Вулицю Грушевського в Ужгороді позбавляють від причини пилу та бруду
Додано 15.03.2016
Вздовж проїжджої частини вулиці Грушевського в Ужгороді вчора, 14 березня, працювала спеціальна техніка – знімали 80-сантиметрову полосу ґрунту з боку зеленої зони, яка відділяє дорогу від тротуару.
В Ужгороді на узбіччі більшості вулиць бруд – під час негоди болото, а в спеку пилюка – через ґрунт, який нависає над бордюрами. З кожним дощем потоки води з глиною стікають униз на узбіччя асфальтового покриття і там же залишаються. Десятиліттями у місті нічого не робилося, щоб знижувати лінію до бордюрів, навпаки, рівень над дорогою постійно зростав – від бруду, який відкидався колесами транспорту, засобів, котрими взимку посипають дороги проти ожеледиці.
Працівники "Ужбудсервісу" працювали з багатофункціональною машиною з маніпулятором та кущорізом. Тепер ґрунт з боку зеленої зони трішки нижче лінії бордюру і вже не стікатиме на дорогу. Згодом тут висіють траву і зміни, хоч вони і принципові, будуть зовсім не помітні.

Першу машину ґрунту, знятого на Грушевського, повезли на вулицю Джамбула щоб закрити провалля, яке утворилося на місці теплової камери, яка колись входила до складу теплових мереж Ужгорода.
Підприємство планує провести такі роботи насамперед на вулицях, які воно обслуговує – Заньковецької, Минайській, Перемоги, Джамбула, Слов'янській набережній, а відтак і на інших найбільш навантажених вулицях Ужгорода.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс