У міській раді обговорили особливості реконструкції центру Ужгорода
Додано 23.03.2016
Відбулася чергова нарада керівництва міської ради Ужгорода, департаменту міського господарства щодо проведення комплексної реконструкції історичного центру міста.
Як уже повідомлялося, планують провести капітальні ремонти – заміну комунікацій, мощення, а відтак оновлення фасадів і дахів будинків на вулицях Волошина, Корзо і площі Театральній.
Роботи вестимуть, так би мовити, знизу догори, тобто спочатку мінятимуть комунікації, а вони насамперед у землі, далі – мощення, фасади і покрівлі. Тому звернулися до чотирьох служб, на балансі яких перебувають мережі: "Закарпаттяобленерго" "Закарпатгазу", "Укртелекому" і міського Водоканалу, щоб вони терміново надали технічні завдання, які мережі де саме пролягають і та що потрібно міняти. Ще до кінця цього тижня проведуть зустріч із представниками цих служб, обговорять всі аспекти майбутніх робіт.
Міський голова Богдан Андріїв попросив розбити і проектування, і власне роботи на два етапи, щоб одразу не працювати по всьому пішохідному центру, а спочатку виокремити локацію площі Театральної з територіями від філармонії до Корзо. Цю частину хочуть зробити насамперед.
Також обговорили капітальний ремонт і благоустрій площі Ш.Петефі. Там зроблять бруківку – від пішохідного мосту і проїжджу частину довкола скверу, з виходами на вулиці Митрака та Мукачівську. А в самому сквері планується невеликий фонтан.
Богдан Андріїв попросив включити до проекту і реконструкцію будинку на розі Петефі та Швабської, де розміщається зараз магазин "Кристал". Будівля багата ліпниною, однак перебуває в дуже плачевному стані.
Продовжать капітальні ремонти й інших історичних фасадів на площі Петефі, зокрема, почнуть із однієї з найбільших – будинку №10.
Будуть оновлювати також площу Поштову, її благоустрій включатиме і покриття, і реконструкцію фонтану.
Замінять і мощення вулиці Небесної сотні (колишня Уральська) – від будівлі СБУ аж до Укрпошти та далі до житлового будинку й Укрексімбанку. На цій вулиці дуже вже багато просідань проїжджої частини.
На нараді наголошувалося, що всю проїжджу частину на локаціях центру міста, де буде проводитися капітальний ремонт, вимостять натуральним каменем – бруківкою, яку раніше зняли зі Швабської, частини вулиці Кошицької і ще планують зняти з вулиці Перемоги під час її цьогорічної масштабної реконструкції. А в пішохідних зонах буде так звана різана гладка бруківка, яка буде комфортною і для прекрасних представниць на підборах.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс