Міський голова Богдан Андріїв долучився до привітань нацгвардійців, які дислокуються в Ужгороді
Додано 25.03.2016
Сьогодні керівники Закарпаття, Ужгорода та правоохоронних органів вітали зі святом – Днем Національної гвардії України – особовий склад 4 батальйону, який розташовується в Ужгороді.
Подяки, грамоти, грошові винагороди вручали бійцям голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Сергій Князєв, голова товариства ветеранів Афганістану полковник Василь Понзель. Також бійцям присвоїли чергові звання.

Наголошувалося, що створена 2 роки тому Національна гвардія стала одним із найпотужніших бойових підрозділів Збройних сил України, героїчна захищала цілісність унітарної України в зоні бойових дій. Також ішлося, що батальйон, база якого в Ужгороді, можуть збільшити до 300 бійців.
Після урочистої частини нацгвардійці провели показові виступи зі знешкодження озброєних злочинців, представили техніку, яка у них на озброєнні.