Співчуття
Додано 26.08.2015
Ужгородська міська рада та виконавчий комітет висловлюють щире співчуття Щафарю Ярославу Васильовичу, заступнику міського голови, депутату Ужгородської міської ради з приводу важкої втрати – смерті батька.
Нехай світла пам'ять про померлого назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Керівникам підприємств та організацій !
Додано 26.08.2015
12 вересня 2015 року у краї Височина Чеської Республіки відбудеться святкування “Днів з краєм Височина”. Участь у цьому заході дасть можливість Закарпатським товаровиробникам представити свою продукцію як на чеському так і на загальноєвропейському ринку.
Просимо надавати свої презентаційні матеріали (буклети, брошури, листівки з видами продукції рекламного характеру, рекламні банери, тощо) до 31 серпня 2015 року на електронну адресу: galunarusnak@ukr.net

Керівникам підприємств та організацій !
Додано 26.08.2015
10 листопада 2015 року у м.Братислава, Словацька республіка відбудеться щорічний бізнес-форум “Словацька коопераційна біржа 2015” яка покликана сприяти переговорам між компаніями. Організатором Словацької коопераційної біржі є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької республіки.

Показники виконання бюджету м.Ужгорода з 19.08.2015 р. по 25.08.2015 р.
Доходи

До загального фонду бюджету м.Ужгород за період з 19 по 25 серпня 2015 року надійшло всього доходів на суму 6 125,3 тис. грн. :таблиця

До спеціального фонду бюджету міста з 19 по 25 серпня 2015 року перераховано 97,4 тис. грн., в тому числі :
- кошти від продажу земельних ділянок комунальної власності – 88,9 тис. грн.;
- збір за забруднення навколишнього природнього середовища - 3,6 тис. грн;
- надходження до цільового фонду – 4,9 тис. грн.

На сьогоднішньому засіданні Ужгородського міськвиконкому прийняли рішення хто звільняється за навчання у комунальних школах естетичного виховання
Додано 26.08.2015
Рішенням доповнено перелік тих, хто повністю чи частково звільняється від оплати. Повністю звільняються від оплати за навчання: діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти-інваліди, сироти і позбавлені батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів, дитячих будинків, діти, які перебувають на патронаті або знаходяться під опікою, діти пенсіонерів; діти, матері яких нагороджені орденом „Мати – героїня”; діти інвалідів війни І, ІІ та ІІІ груп, діти військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків або стали інвалідами І чи ІІ групи, співробітників МВС, журналістів, які загинули при виконанні службових обов’язків, батьків, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС і батьки яких загинули у зоні проведення антитерористичної операції; діти, батьки яких мають статус учасника бойових дій та на яких розповсюджується дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

З незаконними літніми терасами продовжується боротьба
Додано 26.08.2015
Сьогодні на засіданні виконкому розглядали проект рішення про надання паспортів відкритих літніх майданчиків. Проте під час обговорення даного питання, члени виконкому прийшли до висновку, що, ймовірно, з початку літа до цього моменту тераса кафе "Шоколад" працювала без дозвільних документів, а власник не сплатив ні копійки до бюджету міста за встановлену терасу.

"Баштан" посеред Ужгорода ліквідують
Додано 26.08.2015
На зеленій зоні біля будинку №59 на вулиці Підградській (біля "перечинського" автовокзалу) продавці кавунів та динь не просто їх реалізовують, а й розмістили просто неба кілька тонн баштанних.
Реагуючи на повідомлення та скарги ужгородців про самовільний склад і торгівлю полосатих ягід із землі, на місце вийшли працівники відділів торгівлі та муніципальної поліції Ужгородської міськради і провели перевірку.