Про інвентаризацію майна, роботу комунальників у святкові дні йшлося на сьогоднішній нараді міського голови
Додано 04.01.2016
Також на ранковій нараді Богдана Андріїва з керівниками структурних підрозділів піднімали й інші питання життєдіяльності міста.
Міський голова, зокрема, наголосив на необхідності провести інвентаризацію комунального майна. До середи вирішать, як зорганізують процедуру обліку.
"До нас звертаються представники різних громадських організацій, які просять виділити їм приміщення чи то для роботи з дітьми, чи то під спортивні гуртки, а дати їм одразу чітку відповідь міська влада, на жаль, не може. І все через те, що не маємо повної і достовірної інформації, що є у комунальній власності міста, наскільки ефективно вона використовується тощо. Наголошую вчергове: така інформація не може приховуватися", підкреслив Богдан Андріїв.

Щоб проблеми ужгородців вирішували оперативніше, міський голова проводитиме прийом громадян двічі на місяць
Додано 04.01.2016
Матеріальна допомога на лікування та земельні питання – з такими проблемами прийшло найбільше ужгородців на сьогоднішній прийом до міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.
Зверталися насамперед літні люди, які потребують допомоги в лікуванні серцевих та онкологічних хвороб. Присутній на прийомі начальник управління праці та соціального захисту Андрій Біксей одразу переглядав у таких заявників документи, надавав консультації.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:
1. Про зміни до рішення виконкому 16.09.15 № 286.
2. Про зміну реєстрації недієздатної особи.
3. Про встановлення нічного режиму роботи.
4. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2016 рік.

Як радикально змінити ситуацію з прибиранням в Ужгороді?
Додано 04.01.2016
Про це сьогодні йшлося на нараді міського голови Богдана Андріїва з керівниками комунальних служб і підприємств.
Під час новорічного вікенду було багато нарікань на сміття на вулицях міста, тому мер жорстко поставив вимогу дати чітку відповідь і розрахунки: чого не вистачає – працівників, техніки, грошей чи йдеться про суб'єктивні причини, які вирішать заміною кадрів.