Опори пішохідного моста очистили від сміття
Додано 15.01.2016
Сміття, що назбиралося під опорами пішохідного моста, прибрали сьогодні працівники УДСНС України у Закарпатській області. Гілки та стовбури дерев, які витягнули на берег річки, приберуть комунальні служби міста.
Нагадаємо, в.о. міського голови Ужгорода Іштван Цап звернувся позавчора, 13 січня, до управління ДСНС України у Закарпатській області із проханням допомогти з розчисткою опор пішохідного та транспортного мостів від повалених дерев та гілок, які нанесло через проходження великої кількості води річкою Уж.


До уваги водіїв!
Додано 15.01.2016
Із 18 по 24 січня 2016 року в Ужгороді по вулиці Робочій буде обмежено рух транспортних засобів у зв'язку з проведенням робіт з обрізки дерев, інформує департамент міського господарства.
Просимо вибачення за тимчасові незручності, сподіваємося на порозуміння
карта-схема

Постійна комісія
Додано 15.01.2016
Засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури відбудеться у суботу 16.01.15 р. о 10.00 у депутатській кімнаті.

Бюджетна комісія погодила програму харчування дітей в освітніх закладах на цей рік
Додано 15.01.2016
Програму харчування в навчальних закладах на 2016 рік погодили сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету,фінансів та оподаткування.
Депутати, заступник міського голови Олександр Білак, секретар ради Андріана Сушко, начальники управлінь фінансового, освіти і просто мами школярів та дошкільнят, які прийшли в міськраду, обговорили основні положення програми харчування дітей. Наголошувалося: зміни до законів, які стосуються харчування в школах і дитсадках, Верховна Рада прийняла в останні дні року, Президент підписав 31 грудня, опубліковані вони були в січні, тому їх не передбачали при плануванні міського бюджету. Відтак для вирішення проблеми потрібно було терміново розробити програму, погодити її в рамках кількох управлінь, вирішити всі юридичні аспекти.


Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс