Відбулося засідання виконавчого комітету міськради
Додано 06.01.2016
Сьогодні, 6 січня 2016 року, відбулося чергове засідання Ужгороського виконкому. На порядку денному було чотири питання.
Члени виконкому, зокрема, підтримали зміни до рішення виконкому від 16 вересня 2015 року №286 і продовжили на 3 роки дію дозволу на розміщення восьми гучномовців на опорах освітлення пішоходного моста. Через проводову мережу відбувається трансляція та ретрансляція радіопрограм, зокрема, інформація з місцевих газет, оголошення органу місцевого самоврядування, інформація прес-центру АТО, відомості військового комісаріату Закарпатської області, інформаційний дайджест тощо.

Шановні ужгородці!
Додано 06.01.2016
Різдвяні свята відзначаємо з першим справжнім снігом, який прикрасив Ужгород, але міська влада нагадує: згідно з Правилами благоустрою кожен господар зобов'язаний забезпечити розчистку прилеглої території. Це стосується і власників приватних будинків, і мешканців ОСББ, і працівників підприємств, установ, організацій, кафе, магазинів, офісів тощо.
З огляду на свята працівники відділу муніципальної поліції та правопорядку Ужгородської міськради наразі тільки попереджатимуть, але надалі за нерозчищений сніг, лід складатимуть адміністративні протоколи і штрафуватимуть.
Прибраний з тротуару сніг чи лід, посипана доріжка, збиті з дахів бурульки вимагають небагато часу і зусиль, але це запорука безпеки для кожного з нас і гостей міста. Тому давайте спільними зусиллями подбаємо, щоб зима приносила тільки радість. Гарних свят!

Показники виконання бюджету м.Ужгорода з 30.12.2015 р. по 05.01.2016 р.
Доходи
До загального фонду бюджету м.Ужгород за період з 30 грудня 2015 року по 05 січня 2016 року надійшло всього доходів на суму 4 206,1 тис.грн.:таблиця
До спеціального фонду бюджету міста за період з 30 грудня 2015 року по 05 січня 2016 року надійшло коштів в сумі 1,0 тис. грн., в тому числі:
- відсотки за користування довгостроковим кредитом, що надається з місцевих бюджетів молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла - 0,8 тис. грн.;
- цільовий фонд - 0,2 тис. грн.
Крім того, з спеціального фонду бюджету міста повернуто 2,3 тис.грн. збору за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах, що справлявся до 1 січня 2015 року.