Ужгородська міська влада починає працювати у форматі електронних закупівель
Додано 14.12.2015
10 грудня 2015 року виконавчий комітет Ужгородської міської ради як замовник-розпорядник бюджетних коштів зареєструвався в системі електронних державних закупівель ProZorro. Таким чином міська влада Ужгорода приєдналася до інноваційного формату, який запроваджується по всій країні для ефективного використання бюджетних коштів, мінімізації людського фактору і зменшення ризиків корупції.

Г Р А Ф І К засідань постійних комісій з обговорення проектів рішень 2-го пленарного засідання I сесії міської ради VII скликання
Графік

В Ужгороді визначили претендентів на звання «Учитель року»
Додано 14.12.2015
У місті над Ужем пройшов перший (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2016» у номінаціях: «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія», «Математика».
Цьогоріч у фаховому конкурсі взяли участь 16 педагогів міста. Перемогу здобули: у номінації «Англійська мова» - Мельничено Оксана, учитель БПЛ «Інтелект, ЗОШ І-ІІІ ст. №11»; у номінації «Математика» - Голич Алла, учитель НВК «Гармонія»; у номінації «Історія» - Чебан Тетяна, вчитель УЗОШ І-ІІІ ст. №7; у номінації «Захист Вітчизни» - Шмігельський Геннадій, вчитель НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.».

Нова міська влада Ужгорода взялася за вирішення питань, які турбують чорнобильців
Додано 14.12.2015
Щороку 14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації аварії на ЧАЕС - у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.
Минулої п’ятниці, напередодні Дня вшанування, відбулися урочисті збори Ужгородської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», у яких взяв участь заступник міського голови Олександр Білак.

Щоб новорічні свята були безпечні – в Ужгороді триває перевірка закладів
Додано 14.12.2015
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв ініціював комплексну перевірку в торгово-розважальних, культурних, готельних закладах, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям у період новорічно-різдвяних свят.
За розпорядженням міського голови (від 04.12.2015 №487) сформовано тимчасову комісію під керівництвом заступника мера Олександра Габора, яка перевіряє дотримання вимог пожежної безпеки, Правил благоустрою. До неї увійшли начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, представники відділу торгівлі, муніципальної поліції, держслужби з надзвичайних ситуацій, міського відділу Національної поліції, санепідеміологи.

«Родину» міні-скульптурок в Ужгороді поповнило подружжя володарів замку
Додано 14.12.2015
Міні-пам’ятник відомим історичним постатям – графу Міклошу Берчені та його дружині Крістіні Чакі відкрили сьогодні в обласному центрі на Православній набережній неподалік Генерального консульства Угорщини в Ужгороді.
На урочистості завітали Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, перший заступник міського голови Іштван Цап, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, консул Угорщини Ласло Віда, інші почесні гості.

Міські комунальні служби завершують підготовку до снігопаду
Додано 14.12.2015
У четвер в Ужгороді передбачають сніг, зниження температури, а отже й ожеледицю. Наскільки до зміни погоди готові комунальні підприємства, техніка, що ще потрібно зробити – йшлося сьогодні на нараді керівників комунальних служб під керівництвом заступника міського голови Олександра Габора.