Показники виконання бюджету м.Ужгорода з 09.12.2015 р. по 15.12.2015 р.
Доходи
До загального фонду бюджету м.Ужгород за період з 09 по 15 грудня 2015 року надійшло всього доходів на суму 24 629,8 тис. грн.:таблиця
До спеціального фонду бюджету міста з 09 по 15 грудня 2015 року перераховано 225,0 тис. грн., в тому числі кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста – 148,9 тис. грн.

Сьогодні ялинку на площі Театральній вберуть у гірлянди
Додано 16.12.2015
Головну ялинку Ужгорода на площі Театральній сьогодні почали прикрашати гірляндами. Роботи проводять фахівці ТОВ «Закарпаттяелектробуд».
Завтра зелену красуню вберуть ще й іграшками – це будуть кольорові кульки. В оздобленні ялинки цього року будуть три кольори – срібний, золотий і синій, усі вогники – у білій гамі.
Урочисте відкриття ялинки за участю міського голови Богдана Андріїва заплановано в рамках «Параду Миколайчиків» о 13.00 у п’ятницю, 18 грудня.

З п’ятниці почне працювати новорічно-різдвяний ярмарок
Додано 16.12.2015
Обшарпаних смугастих палаток на ужгородських ярмарках більше не буде. Цьогоріч до новорічно-різдвяних свят вперше будуть встановлені гарні дерев’яні будиночки. Керівництво міської ради вирішило акцентувати увагу на якості заходу та перейти на європейські стандарти.
Святковий ярмарок розташується на площі Петефі і відкриється у п’ятницю 18 грудня. Спочатку буде встановлено кілька будиночків перед пішохідним мостом. Тут підприємці торгуватимуть новорічними прикрасами та етнічними сувенірами власного виробництва.

Де в Ужгороді можна буде купити ялинку – перелік місць
Додано 16.12.2015
Визначено перелік місць, де в обласному центрі буде дозволено торгівлю хвойними деревами. Відповідне розпорядження, враховуючи звернення підприємців, підписав міський голова Богдан Андріїв.
Отож роздрібна торгівля ялинками відбуватиметься із 16 грудня 2015 року по 6 січня 2016 року в таких місцях:
1. Вул. І.Ваша - вул. Белінського (біля ринку п/п Даніш Ю.В.)
2. Вул. Бородіна (біля ринку "Альбіон")
3. Вул. Бородіна, 21г

Хто не прибрав незаконну рекламу – заплатить штраф
Додано 16.12.2015
Міська влада Ужгорода продовжує роботу в рамках спланованої стратегії очищення міста від незаконно встановленої зовнішньої реклами. 1 грудня пройшла робоча зустріч керівників Ужгородської міської ради з представниками фірм, які займаються рекламоносіями, прийняли рішення створити робочу групу, що займатиметься цією проблемою, під керівництвом першого заступника міського голови Іштвана Цапа.
До складу робочої групи увійшли фахівці департаменту міського господарства, відділу муніципальної поліції та правопорядку і підприємці-представники Асоціації рекламістів.

Ще два двори біля багатоповерхівок Ужгорода – з новим асфальтом
Додано 16.12.2015
Внутрішньоквартальні території біля багатоповерхівок на вулиці Тихого та за адресою вул.Благоєва,9 цими днями асфальтували в Ужгороді.
На Тихого проводили роботи дорожники комунального підприємства КШЕП, а в мікрорайоні «Шахта» на Благоєва рівненький асфальт у дворі викладала київська фірма «КБК».
КШЕП також заасфальтував майданчик для паркування на вулиці Легоцького.

В Ужгороді продовжують кронувати дерева та обрізати аварійно-небезпечні гілки
Додано 16.12.2015
Зокрема, комунальне підприємство ККП проводить упорядкування дерев, кущів на кладовищах Ужгорода, у тому числі й на Пагорбі Слави.
А підприємство «Уж-Агромікс» кронує дерева на вулиці Гленца та біля дитсадка №15, тут неподалік також ліцей «Інтелект» (ЗОШ №11) та ЗОШ №10 з угорською мовою навчання, а тому на вузькій вуличці дуже інтенсивний рух і машин, і пішоходів.
В Ужгороді найбільш аварійні дерева – клени, тополі, каштани і саме їх упорядковують насамперед.