На Закарпатті перші свідоцтва про народження прямо у пологовому будинку отримали ужгородські двійнята
Додано 15.12.2015
В обласному центрі вперше видали свідоцтва про народження дітей прямо у пологовому будинку. Документ мамі двійнят Наталії Кармазін урочисто вручили сьогодні, 15 грудня, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Сергій Губченко.

У п’ятницю, 18 грудня, засвітять вогні головної ялинки Ужгорода
Додано 15.12.2015
Цьогоріч пухнасту красуню місту подарував Ужгородський машинобудівний завод «Тиса», за що керівництво міської ради висловлює вдячність директору заводу - Андрію Зацаринному.
Висота ялинки , яка вже встановлена на площі Театральній, - 14 метрів, порода - ялиця звичайна. Прикрашатимуть її у середу після обіду, для цього придбали нові новорічні іграшки та гірлянди, крім того, використають залишки минулорічних прикрас.
Урочисте відкриття новорічної ялинки відбудеться у п’ятницю, 18 грудня, о 13.00.

Богдан Андріїв став головою обласного відділення Асоціації міст України
Додано 15.12.2015
На цю почесну посаду Ужгородського міського голову обрали сьогодні, 15 грудня, на загальних зборах Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України.
На засіданні, яке відбулося в обласному центрі Закарпаття, були присутні 14 членів регіонального відділення (усього їх 19): мери закарпатських міст або їх представники, голови сільських і селищних рад. Вони одноголосно підтримали кандидатуру Богдана Андріїва. Заступником голови Закарпатського регіонального відділення АМУ став Тячівський міський голова Іван Ковач.

Боздоський парк і сквери міста розчищають від аварійних гілок дерев
Додано 15.12.2015
За дорученням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва підприємство «Уж-Агромікс» сьогодні проводить розчистку від аварійних гілок дерев у Боздоському парку. На першому етапі поставлено завдання навести лад у зоні 20 метрів від дороги.
Також цього тижня «Уж-Агромікс» має завдання розчистити зелені насадження в сквериках – біля хімічного факультету УжНУ, будівлі СБУ, в Альпінарії тощо.

На Легоцького, 8 Березня, Заньковецької тривають масштабні капітальні ремонти
Додано 15.12.2015
Сьогодні в різних мікрорайонах Ужгорода тривають ремонтні роботи на вулицях та на внутрішньоквартальних територіях багатоповерхівок.
Зокрема, підприємство «СемБілдінг» почало укладання асфальтно-бетонного покриття на частині вулиці Погорєлова між вулицями Заньковецької та Богомольця. Тут працюють майже два десятки майстрів. Раніше облаштували систему вуличної зливної каналізації, зараз, асфальтуючи, вирівнюють до рівня дорожнього покриття люки, роблять плавні заїзди до дворів. Також продовжують мощення тротуару кольоровою ФЕМ-плиткою, доробляють нові бордюри. Планують завершити асфальтування цієї частини вулиці Погорєлова до кінця тижня. До ремонту іншої частини, поруч із «Закарпатгазом», є сподівання, долучиться це підприємство.

В Ужгороді оновлюють вуличне освітлення та ввімкнуть святкову ілюмінацію
Додано 15.12.2015
Вчора підприємство «Промтехобладнання» завершило встановлення нових опор світильників вуличного освітлення на вулиці Тихого в Ужгороді.
Нові опори та нові світлодіодні світильники встановлено на вулиці Баб’яка – у напрямку від гіпермаркету «Епіцентр» до вулиці Легоцького, а також в один із дворів багатоповерхівок на Тлехаса. На цій ділянці досі взагалі не було вуличного освітлення, зараз же встановили 19 опор та підключили світильники.