Запрошують долучитися до заходу "Різдво по-ужгородськи"
Додано 22.12.2015
6-8 січня 2016 року за ініціативи ГО «Інститут місцевого розвитку територіальних громад» заплановано провести захід «Різдво по-ужгородськи».
Запрошуємо творчі колективи, колядницькі групи храмів Ужгорода та всіх небайдужих долучитися до заходу.
Обговорення організаційних питань відбудеться 23.12.2015 р. о 16-00 год. у великій залі міської ради.

Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради

Міська влада Ужгорода скоординувала кронування дерев із науковцям УжНУ
Додано 22.12.2015
На Київській набережній в Ужгороді підприємство «Уж-Агромікс» кронує величезні каштани, обрізає аварійно-небезпечні гілки.
Саме в цій частині міста гілки під час негоди не раз падали, і становлять небезпеку як для тих, хто тут прогулюється, відпочиває, так і для припаркованих авто.
Однак, зваживши на нарікання ужгородців, яким не дуже подобаються «обстрижені» дерева, міська влада організувала щодо обрізки додаткове консультування з науковцями УжНУ.

В ужгородській школі за сприяння Словаччини почав працювати гончарний центр арт-терапії
Додано 22.12.2015
Гончарну майстерню «Чарівний глечик» – центр арт-терапії для дітей урочисто відкрили сьогодні в ужгородській школі №16, яка розташована у Дравцях.
У майстерні зможуть займатися дітки з усього міста, зокрема, з вадами розвитку, що сприятиме розвитку в них дрібної моторики.
Проект втілили спільними зусиллями управління освіти Ужгородської міськради, Словацького агентства з міжнародного розвитку та співробітництва та Карпатського агентства прав людини «Вестед».
На відкритті майстерні Генконсул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова відзначила, що це вже третій спільний проект, успішно втілений в Ужгороді – першими були центр тифлопедагогіки (для корекції зору) у садочку №36 та Медіа-центр учнівського врядування. В усіх них словацька допомога спрямована насамперед на дітей, молодь, які творять майбутнє України.

На першому засіданні оновленої адмінкомісії міськради штрафували за сміття, незаконну рекламу і продаж алкоголю неповнолітнім
Додано 22.12.2015
21 грудня відбулося перше засідання нового складу адміністративної комісії Ужгородської міської ради. За 37 складеними адмінпротоколами на засідання прийшли четверо порушників, решта, за рішенням комісії, однозначно отримають квитанції на сплату штрафів.
Розглянули, зокрема, кілька вже «традиційних» справ про паління в громадських місцях, невчасну реєстрацію новонароджених, заняття проституцією, викидання великогабаритного сміття тощо.

Міський голова взяв участь у відкритті першого в Ужгороді мережевого закладу громадського харчування
Додано 22.12.2015
Сьогодні в Ужгороді почав працювати перший заклад мережі швидкого приготування їжі, яка діє в Україні, Chicken HUT.
Це 21-ий ресторан із єдиними підходами і високими вимогами до якості страв і культури обслуговування. Один із них діє, наприклад, у Будапешті.
Заклад, що розмістився на вулиці Швабській, розрахований на близько 80 відвідувачів одночасно, належить до категорії якісного фаст-фуду і пропонує широкий асортимент страв із курки, у тому числі бульйон, з лаваша, млинці, бургери, піцу, картоплю фрі, чималий вибір десертів і різновидів кави.