7 грудня – День місцевого самоврядування
Шановні ужгородці!

Інститут місцевого самоврядування – фундамент демократичного суспільства. Місцева громада має мати право і можливість визначати своє майбутнє. Місцева громада має мати право і можливість обирати кращих своїх представників до управління відповідною територіальною одиницею.
Приємно відзначити, що останнім часом керівництво держави надає більші фінансові можливості громадам, що однозначно розширює перспективи для реалізації і виконання програм розвитку.
Ми всі разом відповідальні за наше місто і тільки спільними зусиллями можемо досягти відчутних змін на краще.

Міський голова Богдан Андріїв

Оголошення!
Додано 07.12.2015
Виконавчий комітет міської ради придбає квартири для членів сімей військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, та інваліда ІІ групи з числа учасників АТО.
Закупівля здійснюватиметься за рахунок субвенції з Державного бюджету.
Звертатися за адресою: м.Ужгород, пл.Поштова, 3 (тел. 614162).

Богдан Андріїв провів прийом громадян
Додано 07.12.2015
На прийом до міського голови, який відбувся сьогодні, 7 грудня 2015 року, записалися 70 ужгородців. Звернення були як особисті, так і колективні.
Найбільше заяв стосувалися земельних питань. За словами Богдана Андріїва, це дуже болюча проблема для Ужгорода. Адже у земельній черзі ще з 1993 року стоять понад 6 тисяч мешканців міста, також на розгляді близько 800 заяв від учасників АТО. Вирішити цю проблему найближчим часом, на жаль, не вдасться. Тому найперше, що потрібно зробити, це провести інвентаризацію земель, а також працювати у напрямку розширення меж міста.

До уваги водіїв!
Додано 07.12.2015
Із 8 по 9 грудня 2015 року по вул. Підградській (від вулиці Шумної до вулиці Добрянського) буде обмежено рух транспортних засобів у зв’язку з проведенням обрізки дерев.

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 11.12.15р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про склад комісій, рад та конкурсного комітету виконкому міської ради.
2. Про зміни у додатку до рішення виконкому від 28.01.2015 № 25.
3. Про встановлення нічного режиму роботи.
4. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження та набуття майна, отримання грошових вкладів, грошової компенсації, відмову у реалізації майна, надання повної цивільної дієздатності, припинення піклування.
5. Про умови конкурсу з перевезення пасажирів.
6. Про поштові адреси.
7. Про організацію громадських робіт у 2016 році.